تابناک گیلان / نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.
آیت الله هاشمی هیچگاه و در هیچ برهه ی زمانی خود را از مردم جدا نمی دانست / عده ای به جهت حلالیت ، اقدام به حضور در تشییع کردند
رییس ستاد روحانی در گیلان ؛
تابناک / عبدالففار شجاع(نماینده ادوار حوزه انتخابیه بندر انزلی )در گفتگوی اختصاصی در ارتباط با ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی به سرویس سیاسی «اعتدال شمال» گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی چهره ای صادق و وفادار به امام ، رهبری و مردم بزرگ ایران بود و همواره خود را جزئی لاینفک و جدا ناپذیر در انقلاب می دید .
آیت الله هاشمی برای حفظ مصلحت نظام سکوت اختیار کرد / هاشمی سند زنده انقلاب بود / اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش رو از روحانی عبور نخواهند کرد
رمضانپور نرگسی به تابناک گفت ؛
تابناک / رحلت آیت الله هاشمی نه تنها برای جامعه ایران بلکه برای همه مبارزینی که علیه سلطه جهانی اقدام میکردند شوک بزرگی بود. و همه این مبارزین از تفکر و تجربه مبارزاتی آیت الله هاشمی بهره میبردند.
خسته بند ، تبلیغات مسئولان گیلانی برای پیروزی روحانی در انتخابات ۹۶ را بی تاثیر دانست!
تابناک گزارش می دهد ؛
تابناک / نسبت به نامه نگاری های وزارت کشور به استانداری ها مبنی بر بکارگیری استعداد ها و نیروهای دولتی برای تبلیغات انتخاباتی دولت به شدت واکنش نشان داد و اظهار داشت: اگر مسئولان دولتی بخواهند از امکانات دولتی تبلیغات انتخاباتی داشته باشند، خلاف محض است و استانداری باید جلوی آن را بگیرد.
صفحه  از ۵۰۲