وزیر کشور به مطالبه عمومی مردم گیلان ، منویات نماینده ولی فقیه و نظر مجمع نمایندگان برای انتخاب استاندار بومی بی توجه نباشد! / کیوان محمدی و هادی حق شناس به خوبی توانایی اداره استان را دارند / تصمیم نهایی با دولت است و اگر گزینه غیربومی(سالاری) انتخاب شد ، برای دولت تعیین و تکلیف نکتیم
مشاور مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان ؛
سیدرحمان موسوی در گفت و گویی با "بامردم" درخصوص آخرین تغییر و تحولات و انتخاب استاندار آتی گیلان اظهار کرد: این روزها در همه استان ها نامه‌ای جمع می شود که از استاندار فعلی رضایت داریم و نامه ای دیگر که گزینه‌های جدیدی برای انتخاب استاندار را معرفی می‌کنند و وزارت کشور هم مانند چهار سال گذشته تمایل چندانی به ورود رسانه ای به این مسائل ندارد و تنها هر خبر تغییری را تکذیب می‌کند.
به ارتباط دوستانه من با هادی حق شناس خدشه ای وارد نمی شود / احمد حسنی نیمی از عمر خود را در این استان گذرانده است / قاسم رمضانپور و عبدالغفار شجاع روابط خوبی در سطح ملی دارند / با فیاض زاهد و الیاس حضرتی بیش از ۳۵ سال رفاقت دارم / مگر می شود اصلاح طلب نبود؟ / اگر گزینه غیر بومی استاندار گیلان شود ایرادی به او وارد نیست و اشکال را در خودمان جستجو کنیم
کیوان محمدی ؛
تابناک / کیوان محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان در آستانه برگزاری جلسه هیئت دولت و تصمیم گیری و انتخاب استاندار گیلان به بیان نقطه نظرات خود در خصوص استاندار آتی گیلان پرداخت.
تابناک گیلان / حسن روحانی در ابتدای دولت دوازدهم همچون دولت یازدهم برای اکثر معاونان خود حکم صادر کرد اما هنوز خبری از اعلام اسم معاون اجرایی نیست و زمزمه‎هایی درباره حذف آن شنیده می شود. با این وجود در این دولت جایگاه معاونت اقتصادی به ترکیب کابینه اضافه شده است.
تابناک / رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان گفت: توریسم محور اصلی فعالیت اقتصادی در گیلان است و نمی‌توان از این موضوع غافل شد.
تابناک / معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان پرداختن به تاریخ شفاهی را بسیار مهم و از ضروریات دانست و تاکید کرد: متاسفانه در این بخش ضعیف عمل کردیم. باید به جایی برسیم که خاطرات هر کسی که در حوزه دفاع مقدس نقش داشته، ثبت شود.
تابناک / دبیرکل مجمع مهندسین گیلان خاطر نشان کرد: ما ارگان قدرت را مطالعه کردیم و تحلیل ارایه نمودیم ؛ گزینه های شما که کمترین شانس را دارند ولی به لحاظ همگرایی گزینه های شورای هماهنگی را به انضمام دکتر کیوان محمدی در لیست قرار دادیم.
تابناک / تشکلهای اصلاح طلب و حامی دولت در شهرستان بندرانزلی در حمایت از گزینه های پیشنهادی شورای اصلاح طلبان و روسای ستاد دکتر روحانی در استان گیلان در خصوص انتخاب استاندار آینده گیلان بیانیه مشترکی صادر کردند.
(اعتدال واصلاح طلبان درازمونی سخت)
مازیار صیادی
صفحه  از ۶۲۲