tabnakostan

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده شوراهای اسلامی در شهرهای گیلان
تابناک / هیئت نظارت بر انتخابات در شهرستان های مختلف استان گیلان اسامی تایید صلاحیت شدگان انتخابات ها در شوراهای اسلامی شهرهای مختلف را اعلام کرد، بر این اساس اسامی تایید شدگان به شرح زیر است:
یک منبع آگاه به تابناک گفت ؛
کسانی که سال 92 برای فرار از مسئولیت در ستاد روحانی جواب تلفن نمیدادند امروز در صف مقدم گرفتن پست ریاست ستاد هستند! / اغلب مسئولین ستاد سال 92 پرپر شدند!
تابناک / به خاطر داریم که مدتی قبل خبری در خروجی برخی رسانه ها با این مضمون قرار گرفت که با حکم محمد شریعتمداری ریاست ستاد مرکزی حسن روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری سید احمد حسینی به عنوان رئیس این ستاد در استان گیلان منصوب شد.
واکنش محسن رضایی به نتایج احراز صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ؛
خدای متعال راه بازگشت را به روی همه گشوده است
تابناک گیلان / محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی اینستاگرام خود ضمن اشاره به جمله امام خمینی(ره) که میزان وضع حال افراد است، اظهار داشت: عدم احراز صلاحیت برخی از افراد در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، دلیل بر عدم صلاحیت در دیگر مسئولیت‌ها نیست.
تابناک گزارش می دهد ؛
آیا باور می کنید که از سرمایه گذار در لنگرود حمایت می شود!؟ / پروژه بزرگی که به سرانجام نرسید!
تابناک / سال هاست که مقایسه شهرهایی نظیر لاهیجان و انزلی با لنگرود از لحاظ پیشرفت های زیرساختی و امکانات فضای شهری، خاطر بسیاری از مردم شهرستان لنگرود را تلخ کرده و از این همه فاصله و اختلاف رفاهی و امکاناتی که در این شهرها وجود دارد اظهار ناراحتی میکنند.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد ؛
برنامه های هفته کار و کارگر در گیلان مشخص شد
تابناک / جشن بزرگ روز کارگر امسال شنبه مورخ 96/2/9 در سالن همایش کانون پرورش فکری کودکن و نوجوانان برگزار میگردد.
معرفی چهره های سرشناس رد صلاحیت شده ریاست جمهوری
تابناک گیلان / طبق اعلام ستاد انتخابات کشور تنها شش نفر از چهره‌های سرشناس سیاسی صلاحیت‌شان برای رقابت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تایید شد.
تابناک گزارش می دهد ؛
چرا محیط زیست گیلان کاری نمی کند!؟ / خیابان کشی در تالاب و بی تفاوتی شهرداری چاف و چمخاله!
تابناک / پاي دلالان ويلاسازي اين بار به تالاب گالشكلام گيلان باز شده است. در اقدامي عجيب اين تالاب توسط سودگران ويلاسازي خشكانده شده و به مسكوني تغييركاربري داده است. تاكنون مسئولان محيط زيست و استانداري گيلان نسبت به تغييركاربري تالاب به مسكوني واكنشي نشان نداده‌اند.
برنامه های هفته کارگر مشخص شد ؛
از دیدار با آیت الله قربانی و استاندار گیلان تا برگزاری جشن بزرگ کارگر
تابناک / خدای متعال در قرآن کریم به کار و کسب دستور داده است و برای سعی و تلاش در امور دنیوی و اخروی، ارزش قائل شده و برای او پاداش زیادی را در نظر گرفته است.
امروز ؛
مخالفت نماینده مردم رودسر و املش با تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی
تابناک / “اسدالله عباسی” درنشست علنی امروز (سه شنبه ۲۹ فروردین) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی گفت: باید در جهت کوچک سازی دولت حرکت کرد، بنابراین تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به حجم دولت می افزاید.
نماینده لنگرود: از اینکه قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ثبت نام کرده،‌ خوشحال هستم! / امیدوارم مردم به ایشان اعتماد کنند
تابناک / مهرداد لاهوتی در گفت و گو با فردا نیوز بیان داشت: با بیان اینکه قالیباف یکی از مدیران کاربلد و توانمند در عرصه اجرایی کشور است گفت:‌ از اینکه وی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ثبت نام کرده،‌ خوشحال هستم؛‌ چرا که ورود وی به انتخابات نشاط و امید در جامعه ایجاد خواهد کرد.
محسن رضایی طی پیامی ؛
بی مسئولیت نیستم! / بپذیرید که درشرایط کنونی ، وحدت ، برکاندیداتوری من  مقدم بود
تابناک گیلان / محسن رضایی درپاسخ به تقاضاهای مردمی که طی نامه ها و طومارها و یا در کامنت های متعدد در فضای مجازی طی هفته گذشته ، از او خواسته بودند در انتخابات شرکت کند، پیامی را صادر کرد.
” بالاخره آقای … یک انتقاد از ثابت قدم کرد!” / برخی که فقط حامی شهردار بودند..
تابناک / در آستانه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، حلقه ای در رشت به نام حامی شهردار با شمایل جماعتی جویای آوازه و شورا نشینان فعل و قبل در شعاع این حلقه با محوریت شهردار رشت اعلام موجودیت کرد.
گزارش تابناک از آنچه در ابتدای سال 96 در شهرداری لاهیجان گذشت ؛
از آغاز عمليات احداث اولين پارك بانوان شرق گيلان تا افتتاحيه زمين ورزشي چمن مصنوعي ميني فوتبال ورزشگاه عاقليه+تصاویر
تابناک / نخستين جلسه معاونان و مديران ارشد شهرداري در سال ۹۶ به رياست شهردار لاهيجان تشكيل شد.
معادلات عوض شد ؛
قطعا سیداحمد حسینی تا امروز رییس ستاد دکتر روحانی در گیلان است  / از غفار شجاع در تهران استفاده می کنیم
تابناک / مدتی قبل خبری در خروجی برخی رسانه ها با این مضمون قرار گرفت که با حکم محمد شریعتمداری ریاست ستاد مرکزی حسن روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری سید احمد حسینی به عنوان رئیس این ستاد در استان گیلان منصوب شد.
یک منبع آگاه به تابناک گفت ؛
متاسفم برای کسانی که برای رسیدن به سمت ریاست ستاد دست به هرکاری میزنند / شخصی که خود را رئیس ستاد دکتر روحانی در گیلان معرفی میکند بیاید بگوید حکم خود را از چه کسی گرفته است؟
تابناک / ظهر روز گذشته خبری در خروجی برخی رسانه ها با این مضمون قرار گرفت که با حکم محمد شریعتمداری ریاست ستاد مرکزی حسن روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری سید احمد حسینی به عنوان رئیس این ستاد در استان گیلان منصوب شد.
وزیر کار و تعاون هم از بی اخلاقی ها گله کرد:
نباید برای کسب رای مردم دست به هر کاری زد! / عده‌ای با دستکاری آمار خدمات دولت را زیر سوال برده اند!
تابناک / علی ربیعی در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گلستان در گرگان اظهار کرد: متاسفانه عده‌ای با دستکاری آمار خدمات دولت را زیر سوال برده و سعی در ایجاد شک و شبهه برای اقدامات انجام‌شده دارند.
در پيام محسن رضايی به نامزدهای جبهه انقلاب ؛
هرچه موج تخریب‌ها علیه ما بیشتر باشد، مصمم‌تر به پیش خواهیم رفت / با مشورت و هم افزایی یکدیگر به نفع نامزد مقبول تر، از ادامه رقابت منصرف شوید
تابناک گیلان / محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، همزمان با آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، با انتشار پیامی خطاب به نامزدهای جبهه انقلاب، از آن‌ها خواست در گفتار، رفتار و رقابت‌های انتخاباتی به ارزش‌های انقلاب پایبند مانده و به جای رقابت با یکدیگر، به افزایش انسجام و کارآمدی جمعی برای خدمت به مردم بیندیشند.
خبری که فوری تکذیب شد! / مشروح خبر به زودی...
تابناک / ظهر امروز خبری در خروجی برخی رسانه ها با این مضمون قرار گرفت که با حکم محمد شریعتمداری ریاست ستاد مرکزی حسن روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری سید احمد حسینی به عنوان رئیس این ستاد در استان گیلان منصوب شد.
درباره حاشیه نشست خبری امروز رئیس جمهور؛
سال ۹۲ وعده صد روزه داده شد یا خیر؟/ روحانی در سال ۹۶: این یک دروغ بزرگ است که من گفته‌ام مشکلات را در ۱۰۰ روز حل می‌کنم، من گفتم بعد از ۱۰۰ روز به مردم گزارش می‌دهم
تابناک گیلان / خرداد ماه سال 92 قبل از برگزاری انتخابات بود که حسن روحانی ، رئیس جمهور کشور در جریان برنامه های انتخاباتی خود بیان کرد شعار من " نجات اقتصاد ایران است".
مدیرکل محیط زیست گیلان بخواند ؛
برای بالا بردن فرهنگ محیط زیستی مردم استان چه کردید!؟
تابناک / هرچقدر به واژه های فرهنگ و تمدن و توسعه و پیشرفت فکر می کنم، همش به خودم نهیب می زنم که احتمالا معنای دیگری را باید از این عبارات جستجو کرد و همه آنچه که تاکنون در این باره مطالعه و آموخته ام به احتمال فراوان اشتباه بوده است! از کلی گویی که بخواهم بگذرم و اصل ماجرا را برایتان شرح دهم باید یک راست رفت سر وقت زباله و زباله و زباله که این روزها و خصوصا در استان گل و بلبل، فرهنگی و متمدن خودمان گیلان داریم در آن مدفون می شویم!
همه کسانی که از اول انقلاب تاکنون برای ریاست جمهوری به صحنه آمدند
تابناک گیلان / یکی از عناصری که مشارکت سیاسی در ادوار مختلف تاریخ جمهوری اسلامی را افزایش داده، حضور نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری بوده است. هرچه تنوع نامزدها از حیث سیاسی بیشتر و سابقه کاندیداها روشن‌تر بوده و نامزدهای شناخته‌شده‌تری در عرصه انتخابات حضور داشته‌اند، ضریب تمایل مردم برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری نیز افزایش یافته است.
آیت الله قربانی ؛
نباید در اجرای شعار سال منتظر دیگران بمانیم /  زیبنده نیست که گیلان از مشکلات اقتصادی رنج برده وجوانان این استان بیکار باشند
تابناک / راهکارهای تحقق شعار سال درنخستین دیدار مجمع نمایندگان گیلان با نماینده ولی فقیه در استان در سال 96 بررسی شد.
آیا سرای محلات، محل میتینگ های انتخاباتی ثابت قدم شده است؟
تابناک / سرای محلات چه فوائدی برای جمعیت 800 هزار نفره شهر رشت داشته است که شهرداری رشت اخیراً در یک فراخوان مناقصه به ارزش بیش از 5 میلیارد تومان تصمیم گرفته است سرای محله به همراه حسینیه در شهرک امام حسین این شهر ایجاد کند؟
محسن رضایی پاسخ می دهد: دولت چه میزان یارانه نقدی می تواند به مردم پرداخت کند؟
تابناک گیلان / پرداخت یارانه‌ها به شکل فعلی، یکی از تابلوهای ناکارآمدی و غير عقلايي در کشور است، زیرا یارانه‌ها از یک سو همچون برف، آب و تأثیر آن در زندگی مردم محو می‌شود و از دیگر سو، در تولید و اشتغال، تأثیر منفي دارد. در دولت گذشته، شیوة توزیع یارانه‌ها، اشتباه بوده و به اقتصاد کشور آسیب وارد کرد و در این دولت، علاوه بر ادامه روش غلط گذشته، حق مردم نادیده گرفته شده است.
سهم گیلان از 5 استان پراقامت کشور
تابناک گیلان / بنابر گفته معاون گردشگری، از بیست هفتم اسفند ۹۵ تا پنجم فروردین ماه ۹۶ بیش از ۲۴ میلیون «نفر شب اقامت» فعال در کشور ثبت و ۲۸ میلیون بازدید نیز از مراکز مختلف انجام شده است.
نخستین اهداء عضو گیلان در سال 96 توسط دختری پژوهشگر
تابناک / دو کلیه و کبد صفورا صفاری 29 ساله اهل و ساکن رشت در بیمارستان رازی رشت برداشته شد و برای پیوند به 3بیمار نیازمند به بیمارستان نمازی شیراز فرستاده شد.
تابناک گزارش می دهد ؛
از سوپرایز دقیقه نودی لیدر اصلاح طلبان گیلان(رمضانپور نرگسی) تا تمایل بیش از 15 هزار نفر برای گرفتن کرسی شورا
تابناک / محمد احمدی پور در خصوص جمع بندی ثبت نام داوطبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: تعداد افرادی که در گیلان از ۳۰ اسفند سال ۹۵ تا ششم فروردین ۹۶ در فرمانداری ها و بخشداری ها ثبت نام کردند ۱۵ هزارو ۴۵۳نفر شامل ۹۷۷ زن و ۱۴هزار و ۴۷۶ مرد بوده است.
تابناک گزارش می دهد ؛
آخرین آمار و ارقام نامزدهای شورای شهر در تالش - رضوانشهر - صومعه سرا - آستارا - رودبار -  رودسر و کلاچای و لاهیجان
تابناک / نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح روز دوشنبه در فرمانداری ها و بخشداری های گیلان آغاز شد و بر اساس آخرین اخبار قریب به 2هزار نفر در گیلان تنها در دو روز نخست نام نویسی حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراجعه به فرمانداری و بخشداری‌های گیلان ثبت‌نام کردند.
اوج رقابت در شورای شهر رشت با آمدن این 72 تن
تابناک / حضور جبهه های مختلف سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و حضور پر رنگ اصحاب رسانه در انتخابات شورای شهر رشت باعث شد چهره هایی خاص و ویژه را در ثبت نام پنجمین دوره ی انتخابات شورای شهر رشت مشاهده کنیم که به برخی از آنان در ادامه اشاره خواهیم کرد.
تابناک منتشر کرد ؛ (این خبر تکمیل می شود) ؛
اسامی 70 نفر از 86 نفر نامزد شورای شهر لنگرود
تابناک / نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح روز دوشنبه در فرمانداری ها و بخشداری های گیلان آغاز شد و بر اساس آخرین اخبار قریب به 2هزار نفر در گیلان تنها در دو روز نخست نام نویسی حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراجعه به فرمانداری و بخشداری‌های گیلان ثبت‌نام کردند.
در پیام تبریک مشاور جوان دکتر عارف به سیدرحمان موسوی ؛
انتصاب شایسته جناب‌عالی را که به‌حق از سرمایه‌های ارزشمند جوان در استان گیلان می‌باشید، را صمیمانه تبریک عرض می‌کنم / این انتخاب سرآغاز راهی پر
تابناک / چندی قبل طی حکمی، سیدرحمان موسوی به عنوان مشاور جوان مدیرکل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی گیلان منصوب شد.
تابناک گزارش می دهد ؛
آمار و ارقام ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر در لنگرود و رضوانشهر تا 5 فروردین
تابناک / نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح روز دوشنبه در فرمانداری ها و بخشداری های گیلان آغاز شد و بر اساس آخرین اخبار قریب به 2هزار نفر در گیلان تنها در دو روز نخست نام نویسی حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراجعه به فرمانداری و بخشداری‌های گیلان ثبت‌نام کردند.
احمدی پور ؛
داوطلبان ثبت نام شوراها،‌ نگران نداشتن گواهی عدم سوء‌ پیشینه نباشند / فرمانداری ها و بخشداری ها تا ساعت 24 فردا ثبت نام انجام می دهند
تابناک / محمد احمدی پور اظهار کرد: 2 هزار و 965 نفر تا ساعت 18 امروز برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند.
امام جمعه اسالم:
تعیین ایام تعطیلات نوروز و ایام مسافرت برای ثبت نام شوراها اوج بی‌تدبیری بود / قول ۲۰ روزه استاندار گیلان در ایجاد شهرک پالت‌سازان اسالم ۲۰۰ روزه شد
تابناک / حجت‌الاسلام اصغر جدایی امروز در نخستین نماز جمعه این شهر با اشاره به اینکه تقوا به معنای حاکمیت صفا و صمیمیت و دوستی و محبت در زندگی و خانواده است، اظهار کرد: ساماندهی به امور خانواده‌ها و به‌وجود آوردن فضای عشق و مهر و محبت و صمیمیت در محیط خانه‌ها بسیار مهم است.
احمدی پور از 5 روز نخست ثبت نام شوراهای شهر در گیلان گفت ؛
پیش بینى مى شود در دو روز جاری با تعدد بالای ثبت نام کنندگان مواجه شویم
تابناک / رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: تاکنون ۵ هزار و ۶۲۰ داوطلب برای رقابت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در گیلان ثبت نام کردند.
رمضانی به تابناک گفت ؛
آمار و ارقام ثبت نامی های شورای شهر لنگرود در 3 روز اول
تابناک / نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح روز دوشنبه در فرمانداری ها و بخشداری های گیلان آغاز شد و بر اساس آخرین اخبار قریب به 2هزار نفر در گیلان تنها در دو روز نخست نام نویسی حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراجعه به فرمانداری و بخشداری‌های گیلان ثبت‌نام کردند.
سیل حضور نامزدهای شورای شهر در گیلان تنها در 2 روز!
تابناک / نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح روز دوشنبه در فرمانداری ها و بخشداری های گیلان آغاز شد و بر اساس آخرین اخبار قریب به 2هزار نفر در گیلان تنها در دو روز نخست نام نویسی حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراجعه به فرمانداری و بخشداری‌های گیلان ثبت‌نام کردند.
تلخند
همینجوری اوج بگیره استاندارم میشه!!
تلخند{تابناک گیلان}
فقط شوخی می کنیم
کاری کنید سال بعد خوشحال تر بشیم!
تلخند{تابناک گیلان}
فقط شوخی می کنیم
پربحث ترین عناوین