tabnakostan

رمضانی به تابناک گفت ؛
آمار و ارقام ثبت نامی های شورای شهر لنگرود در 3 روز اول
تابناک / نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح روز دوشنبه در فرمانداری ها و بخشداری های گیلان آغاز شد و بر اساس آخرین اخبار قریب به 2هزار نفر در گیلان تنها در دو روز نخست نام نویسی حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراجعه به فرمانداری و بخشداری‌های گیلان ثبت‌نام کردند.
سیل حضور نامزدهای شورای شهر در گیلان تنها در 2 روز!
تابناک / نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح روز دوشنبه در فرمانداری ها و بخشداری های گیلان آغاز شد و بر اساس آخرین اخبار قریب به 2هزار نفر در گیلان تنها در دو روز نخست نام نویسی حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراجعه به فرمانداری و بخشداری‌های گیلان ثبت‌نام کردند.
حسن پورقربان طی پیامی ؛
تبریک شهردار رودسر به سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک
تابناک / در پی اعلام خبر رتبه نخست مجموعه خبری تابناک در بین برترین سایت های خبری کشور، حسن پورقربان(شهردار رودسر) به سیدرحمان موسوی(سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک) پیام تبریک نوشت.
در پیام تبریک شهردار سابق لنگرود به سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک ؛
سرپرستى جنابعالى در منطقه استان گيلان،مايه مباهات است
تابناک / در پی اعلام خبر رتبه نخست مجموعه خبری تابناک در بین برترین سایت های خبری کشور ، افشین گلباغی(شهردار سابق لنگرود) به سیدرحمان موسوی(سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک) پیام تبریک نوشت.
ابراهیم مهربان طی پیامی ؛
تبریک سخنگوی شورای شهر لاهیجان به سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک
تابناک / در پی اعلام خبر رتبه نخست مجموعه خبری تابناک در بین برترین سایت های خبری کشور ، ابراهیم مهربان(سخنگوی شورای شهر لاهیجان) به سیدرحمان موسوی(سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک) پیام تبریک نوشت.
کیوان محمدی طی پیامی ؛
تبریک رییس سازمان برنامه و بودجه استان به سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک
تابناک / در پی اعلام خبر رتبه نخست مجموعه خبری تابناک در بین برترین سایت های خبری کشور ، کیوان محمدی(رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان) به سیدرحمان موسوی(سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک) پیام تبریک نوشت.
مخاطبان «تابناک» برگزیدند؛
فوت آیت‌الله هاشمی، تلخ‌ترین اتفاق سال 95؛ حتی تلخ‌تر از پلاسکو
تابناک گیلان / در میان اتفاقات تلخی که امسال پشت سر گذاشتیم، رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی تلخ‌ترین بود؛ این را مخاطبان پرشمار تابناک می‌گویند.
نماینده ادوار مردم رشت طی پیامی ؛
تبریک رمضانپور نرگسی به سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک
تابناک / در پی اعلام خبر رتبه نخست مجموعه خبری تابناک در بین برترین سایت های خبری کشور ، احمد رمضانپور نرگسی (نماینده ادوار مردم رشت در مجلس شورای اسلامی) به سیدرحمان موسوی(سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک) پیام تبریک نوشت.
فاضلی طی پیامی ؛
تبریک مدیرکل ارشاد استان به سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک
تابناک / در پی اعلام خبر رتبه نخست مجموعه خبری تابناک در بین برترین سایت های خبری کشور ، فیروز فاضلی (مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان) به سیدرحمان موسوی(سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک) پیام تبریک نوشت.
فاطمه شیرزاد طی پیامی ؛
تبریک سخنگوی شورای شهر رشت به سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک
تابناک / در پی اعلام خبر رتبه نخست مجموعه خبری تابناک در بین برترین سایت های خبری کشور ، فاطمه شیرزاد(سخنگوی شورای شهر رشت) به سیدرحمان موسوی(سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک) پیام تبریک نوشت.
پیام تبریک سرپرست گیلان خبرگزاری تابناک به محسن رضایی ؛
کسب رتبه نخست
تابناک / در پی اعلام خبر رتبه نخست مجموعه خبری تابناک در بین برترین سایت های خبری کشور ، سیدرحمان موسوی(سرپرست گیلان این خبرگزاری) به محسن رضایی(دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام) پیام تبریک نوشت.
آيا دولت يازدهم در حوزه اشتغال ؛ بازي را واگذار كرده است!؟
تابناك گيلان / در حالی که مسئولان دولت یازدهم آمار و ارقامی درباره عملکرد خود در اشتغالزایی ارائه می‌کنند، بررسی آمارهای رسمی نشان می دهد خالص اشتغالزایی این دولت فقط سالانه ۵۰ هزار شغل بوده است و سایر شاخص‌های اشتغال هم به شدت بحرانی شده است.
در نشست خبری شهردار لاهیجان ؛
پرونده قضایی جزیره برای همیشه بسته شد /  زمانی که به لاهیجان آمدم، شهرداری 35 میلیارد تومان بدهی داشت / اجرای سیرک بین المللی راشن در ایام نوروز
تابناک / سعید آگشته در مصاحبه با نمایندگان رسانه های گروهی افزود: در ایام تعطیلات نوروز در محیط های گردشگری و عمومی این شهر خدمات وای فای رایگان به گردشگران عرضه می شود.
محسن رضایی:
باید دولت و مجلس و قوه قضائیه انقلابی شود / دیپلماسی انقلابی ، جنگ‌طلبی نیست / ما را متهم نکنند که دنبال جنگ هستیم / عده‌ای ماجراجو نیایند خود را در لباس انقلابی گری جا بزنند
تابناک گیلان / دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دیپلماسی انقلابی ماجراجویی و جنگ‌طلبی نیست بلکه خاموش کردن جنگ است.
میزان بیکاری در گیلان چقدر است؟
تابناک گیلان / در این طرح آمار گیری که توسط مرکز آمار ایران منتشر شده نشان از آن می دهد که نرخ بیکاری اسفند ۹۵ در استان گیلان نسبت به سال قبل ۵ درصد و نسبت به پاییز گذشته نیز سه درصد افزایش یافته است. ولی نرخ بیکاری کلی استان گیلان تنها ۳دهم درصد افزایش یافته و به ۱۱٫۳ درصد رسیده است.
برنامه های نوروز 95 در لاهیجان از زبان سعید آگشته
سعيد آگشته در گفت و گويي افزود: اين جشنواره با هدف افزايش روحيه و نشاط و شادابي و به منظور فراهم نمودن تسهيلات براي جلب نظر و رفاه مسافران نوروزي و شهروندان اجرا مي شود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ؛
برخی افراد که در رقابت با همکاران خود جا مانده اند، بر شاخه نشسته و آگاهانه یا ناآگاهانه، بن می برند
تابناک / محمد احمدی پور با بیان اینکه نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا براساس قانون به مجلس محول شده، گفت: اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بر اساس قانون از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان ها، به هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی معرفی و با حکم رئیس این هیات منصوب می شوند.
رضا همام ذاکری در نشست خبری تشریح کرد ؛ (2)
اقدامات نوروزی شهرداری چاف و چمخاله
تابناک / رضا همام ذاکری مدتی قبل در یک نشست خبری حاضر شد و درخصوص عملکرد یک سال گذشته شهرداری چاف و چمخاله اظهار کرد: سال 95 از لحاظ مالی برای اکثر شهرداری ها، سالی بسیار سختی بود که انجام کار را بسیار دشوار میکرد و مشقت های زیادی را برای انجام طرح ها و برنامه ها به وجود آورد.
قول و قرار مدیر دبیرستان شهید رجایی رشت با دانش‌آموزان این مدرسه برای روز چهارشنبه‌سوری!
تابناک / در مراسم صبحگاه دبیرستان شهید رجایی رشت قنبر همتی مدیریت این دبیرستان در اقدامی جالب از دانش‌آموزان خود قول گرفت که به پاس ادای احترام به شهدای آتش‌نشان حادثه ساختمان پلاسکو و آتش‌نشانان شریف شهر رشت و جلوگیری از حوادث دردناک چهارشنبه‌سوری استفاده از مواد محترقه را تحریم نمایند.
رضا همام ذاکری در نشست خبری ؛ (1)
سال 95 سال بسیار سختی بود / تا امروز حقوق و مزایا کاملا پرداخت شده است / دو موج کار عمرانی شهرداری چاف و چمخاله در سال 95
تابناک / رضا همام ذاکری روز گذشته در یک نشست خبری حاضر شد و درخصوص عملکرد یک سال گذشته شهرداری چاف و چمخاله اظهار کرد: سال 95 از لحاظ مالی برای اکثر شهرداری ها، سالی بسیار سختی بود که انجام کار را بسیار دشوار میکرد و مشقت های زیادی را برای انجام طرح ها و برنامه ها به وجود آورد.
رییس جمهور:
مردم باید حق خود را به خوبی بشناسند و زمانی که بازپرس از زندگی شخصی آنها سوال می‌کند، محکم ایستاده و بگویند که در این زمینه حق سوال ندارید / نباید در زندگی خصوصی مردم، دخالت و تفتیش کنیم
تابناک گیلان / حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی شامگاه سه شنبه در شصت و چهارمین سالگرد استقلال کانون وکلای دادگستری با اشاره به اینکه حضور وکیل در فرایند دعاوی اعتماد مردم به حکم دادگاه را ارتقا می‌دهد، گفت: امنیت قضایی و اجتماعی در گرو در امنیت بودن وکیل است.
امروز ؛
مایلی کهن با مدیر عامل نساجی دست به یقه شد!
تابناک / سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با مدیرعامل باشگاه نساجی دست به یقه شد. سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با مدیرعامل باشگاه نساجی دست به یقه شد.
قابل توجه دستگاههای نظارتی گیلان؛
روسای سازمان در سایه را بهتر بشناسید
تابناک / پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و انتخاب مدیران همسو با دولت در بسیاری از پستهای مدیریتی استان، بوده اند مدیرانی که بخاطر عدم آشنایی با حوزه تخصصی مربوط و یا ضعف مدیریتی خود اقدام به جذب مشاوران و ملازمینی کرده اند که بتوانند در امور اجرایی به یاریشان بشتابند.
طی حکمی ؛
مشاور مدیرکل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی گیلان منصوب شد
موسوی سرپرست خبرگزاری تابناک در گیلان و مشاور اجتماعی فرهنگی شهردار لاهیجان از سال 94 تاکنون بوده است.
درگیری در جلسه شورای شهر شفت
تابناک / 3 عضو شورای اسلامی شهر شفت در جلسه این شورا با هم درگیر شدند.
ادامه طعنه و کنایه های نماینده رشت به رییس فراکسیون امید ؛
چطور ممکن است یک نفر رئیس یک فراکسیون باشد اما توانایی ارائه یک پیشنهاد را نداشته باشد!؟ / واقعا
تابناک گیلان/ جعفرزاده ایمن آبادی ،نماینده مردم رشت که با حمایت لیست امید به مجلس راه یافت و بعد مبادرت به تشکیل فراکسیون مستقلین کرد در تازه ترین اظهار نظر خود از سوال خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین-نزدیک به طیف منتسب به علی لاریجانی-درباره شکست تشکیل شورای عالی فراکسیون ها برآشفت و از خبرنگار خواست به جای سوال درباره عملکرد فراکسیون مستقلین و شورای عالی فراکسیون ها،فراکسیون امید را نقد کند!
واکنش روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان به حادثه تلخ مدرسه ای در رودسر ؛ متاسفانه صحت دارد!
تابناک / شاهین رهنما رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان در این رابطه اظهار کرد: متأسفانه این موضوع صحت دارد و دو دانش‌آموز پایه نهم در رودسر با چاقو به سرایدار مدرسه حمله کرده و وی را مجروح کردند.
بسته خبری «تابناک گیلان»؛
اولین بیانیه تشریحی احمدی نژاد منتشر شد / دنبال توجیه نیستم چون به کار خودم و تیمم اعتقاد دارم / لباس نظامی ترامپ روی عرشه ناو هواپیمابر جنجال به پا کرد! / اولین واکنش دولت به بیانیه اخیر احمدی‌نژاد
رصد‌خانه «تابناک گیلان»، جایی است که خبرهایی ‌گاه غیررسمی و ‌گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، ‌برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبرهایی که ‌گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و ‌گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه ‌می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری ‌هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند.
گزارش ورزشی ؛
آیا خبر توافق هیئت فوتبال گیلان برای واگذاری سپیدرود صحت دارد!؟
تابناک / طبق خبرهای رسیده گروه سرمایه گذاری دلیران پارس که به طور رسمی خواهان مالکیت سپیدرود هستند و روز دوشنبه گذشته مذاکرات اولیه مثبتی در این مورد با هیئت فوتبال گیلان داشتند.
همه چیز درباره چمخاله و دریای زیبایش
تابناک / خیلی از انسان‌ها لذت قدم زدن کنار ساحل و نوشیدن یک لیوان چای را با هیچ چیز دیگری عوض نمی‌کنند. شاید دلیل این انتخاب آرامش وصف نشدنی باشد که دریا در روزهای آرام خود نصیب شن‌های ساحل کرده است. کشور ایران هم از سمت شمال و هم از سمت جنوب به این نعمت بی‌نطیر ختم می‌شود.
یارانه و یارانه بگیرها در گفت و گو با دلخوش ؛
تشخیص دارا و ندار با درصد بندی امکان پذیر نیست / برای دولت تفکیک اقشار کم درآمد از پردرآمد دشوار است
تابناک / آیا واقعا بیش از ٧٠ میلیون ایرانی که اکنون هر ماه یارانه دریافت می کنند به این پول نیازمندند. این پرسشی است که درذهن بسیاری از مردم که برای دریافت این رقم ناچیز لحظه شماری می کنند می گردد، آنها افرادی را می بینند که خودروهای چند صدمیلیونی سوارند در خانه های میلیاردی زندگی می کنند و درآمدشان به میلیارد نزدیک است و همچنان یارانه می گیرند؛ حتی پول سرویس مهد کودک فرزندشان یا حقوق باغبان باغچه های ویلایشان چندین برابر یارانه ماهانه آنهاست اما همچنان یارانه می گیرند.
بازار«رشت» تا آبشار «ویسادار» / سفر به بهشت ایران را تجربه کنید
تابناک / استان گیلان با دو هزار و ۵۰۰ اثر تاریخی که از این تعداد هزار و ۴۳ اثر آن به ثبت ملی رسیده، همواره مقصد مسافران زیادی در فصول مختلف سال بوده و بر اساس آمار اعلام شده، این استان تنها در نوروز ۹۵ میزبان شش میلیون گردشگر بوده است.
در شهرداری املش ؛
حکم اولیه استاندار به قوت خود باقی است / ریحانی باید برود
تابناک / شنیده می شود به دنبال نامه دیگری از سوی استانداری گیلان به فرمانداری املش مبنی بر این که حکم برکناری بابک ریحانی شهرداری املش به قوت خود باقی است جلسه دیگری در شورای تامین شهرستان املش به ریاست فرماندار شهرستان برگزار و بابک ریحانی شهردار املش برکنار شد و ظاهرا با تحویل کلید و خودروی شهرداری رای فعلی شورا را پذیرفته است.
از برگزاری کنسرت در خاتم الانبیاء و اجرای موسیقی در سفره خانه ها تا توصیه شفقی درباره سرعت گیرهای رشت!
تابناک / در این جلسه که معاونین سیاسی و عمرانی فرمانداری، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، رئیس پلس راهور شهرستان رشت، شهرداران مناطق رشت و شهرداران شهرهای مختلف شهرستان، بخشداران، رئیس اداره ارشاد شهرستان و روسای آموزش و پرورش نواحی دو گانه شهرستان رشت حضور داشتند آخرین اقدامات جهت استقبال از سفرهای نوروزی مورد بررسی قرار گرفت.
کوچکی نژاد درباره مدیر عامل جدید مخابرات گیلان چه گفت
تابناک / نماینده رشت در خانه ملت عزل رسول آمویی را خواستار شد. جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی امروز به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در رشت گفت : شخص معرفی شده بعنوان مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان باید عزل شود تا برای دیگر دستگاه های اجرایی درس عبرت شود.
تابناک گزارش می دهد ؛
شهرداری چاف و چمخاله به عنوان شهرداری نمونه در 3 استان ساحلی کشور انتخاب شد
تابناک / ارزیابی بر عملکرد شهرداری ها در سواحل وزارت کشور ، شهرداری چاف و چمخاله و خدمات آن را به عنوان شهرداری نمونه در 3 استان ساحلی معرفی کرد.
بازیکن سپیدرود:
فقط یک دست لباس داریم / ما نه مدیر داریم و نه پول
تابناک / مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: شخصاً تا مالک جدید را نبینم و بازیکنان پول نگیرند،‌ باور نمی‌کنم تیم مالک پیدا کرده است.
تلخند
همینجوری اوج بگیره استاندارم میشه!!
تلخند{تابناک گیلان}
فقط شوخی می کنیم
کاری کنید سال بعد خوشحال تر بشیم!
تلخند{تابناک گیلان}
فقط شوخی می کنیم