سرپرست معاونت امور مجلس ریاست‌ جمهوری:

مسوولان بیمارستان قائم و نهادهای مرتبط در حوزه مراکز درمانی باید پاسخگو باشند

کد خبر: ۱۱۷۱۸۶۲
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۷ 19 June 2024

به گزارش خبرنگارتابناک گیلان سید محمود حسینی‌پور نماینده ویژه سرپرست ریاست‌ جمهوری در بدو ورود به گیلان با تاکید بر بررسی دقیق ابعاد حادثه رخ داده در بیمارستان قائم(عج) رشت اظهار کرد: در ماموریت ابلاغی دکتر مخبر به بنده مقرر شد ابتدا عرض ادب و تسلیت به خانواده داغدار داشته باشیم و سپس همه ابعاد حادثه مورد بررسی قرار دهیم.
وی با ابراز تأسف از حادثه رخ داده در بیمارستان قائم رشت گفت: بنده حامل پیام سلام و عرض تسلیت سرپرست ریاست‌ جمهوری دکتر محمد مخبر به مردمان گیلان به واسطه حادثه تلخ رخ داده در بیمارستان قائم(عج) رشت هستم.
سرپرست معاونت امور مجلس ریاست‌ جمهوری با اشاره به جدیت دولت در بررسی ابعاد مختلف حریق بیمارستان قائم(عج) تصریح کرد: این حادثه ابعاد مختلفی دارد و باید مورد پیگیری جدی مسؤولان قرار گرفته و مقصران احتمالی مشخص شوند.
حسینی‌پور ادامه داد: اینکه در بیمارستان خصوصی با استانداردهای لازم چنین اتفاقی رخ دهد قابل پذیرش نیست و مسوولان بیمارستان و نهادهای مرتبط در حوزه مراکز درمانی باید پاسخگو باشند.
وی از برخورد با مقصران احتمالی آتش‌سوزی در بیمارستان قائم(عج) رشت خبر داد و بیان کرد: باید دستگاه‌های مرتبط که وظیفه نظارت بر عملکرد بیمارستان داشتند پاسخگو باشند و هیچ عذری در این خصوص پذیرفته نیست.
حسینی‌پور با اشاره به اینکه استاندار گیلان از ابتدای اطلاع از حادثه آتش سوزی بیمارستان قائم رشت به صورت میدانی پیگیر مسائل مرتبط بوده گفت: دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در همه موارد کنار مردم است و امیدوارم دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار