مشارکت مردم؛ سربلندی نظام

جهش میزان مشارکت در رودسر/ شلوغی شعب اخذ رای

کد خبر: ۱۱۷۴۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰ 06 July 2024

تابناک/گیلان فرماندار رودسر، برآوردهای اولیه را نشان دهنده جهش قابل توجه میزان مشارکت دانست و گفت: شهرستان رودسر ۱۸۲ شعبه اخذ رای دارد.

محمد حیدری در گفت وگو با خبرنگارتابناک گیلان، ضمن قدردانی از ملت بزرگ ایران اسلامی و مردم ولایتمدار و قهرمان شهرستان رودسر جهت حضور حماسی در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، اظهار کرد: تا این لحظه شاهد حضور گسترده مردم شهرستان در پای صندوق‌های رای هستیم.

وی ۴۸ درصد شرکت کنندگان در انتخابات را بانوان و ۵۲ درصد را مردان دانست و افزود: نسبت به دور اول انتخابات، شاهد رشد مشارکت هستیم.

فرماندار رودسر با اشاره به وضعیت مشارکت طیف های سنتی در انتخابات، عنوان کرد: ۳۶ درصد رای دهندگان شهرستان رودسر در سنین ۱۸ تا ۳۶ سال بودند و ۴۱ درصد شرکت کنندگان را سنین ۴۵ تا ۶۵ سال تشکیل می‌دهند.

حیدری با بیان اینکه بررسی‌های میدانی انجام شده توسط نمایندگان فرماندار و بخشداران نشان دهنده شلوغی شعب اخذ رای در شهرستان است، خاطرنشان کرد: شهرستان رودسر ۱۸۲ شعبه اخذ رای دارد.

وی برآوردهای اولیه را نشان دهنده جهش قابل توجه میزان مشارکت دانست و تاکید کرد: امیدواریم این حضور پر شور و گسترده منتهی به انتخاب رئیس جمهور اصلح و مورد تایید رهبر انقلاب و مدافع حقوق ملت بزرگ ایران در همه عرصه‌ها شود.

فرماندار رودسر ملت سرافراز و انقلابی ایران را پیروز میدان انتخابات دانست و یادآور شد: وزارت کشور به دلیل شلوغی شعب اخذ رای، زمان برگزاری انتخابات را تا ساعت ۲۰ تمدید کرده و لذا از همه مردم دعوت می‌کنیم تا در همین بازه زمانی در شعب اخذ رای حضور پیدا کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار