بررسی اتفاقات اخیر شورای شهر لنگرود در گفت و گو با سخنگوی سابق ؛
به گزارش تابناک گیلان، ماجرا از این قرار بود که پس از برکناری افشین گلباغی شهردار سابق لنگرود توسط شورای شهر که نحوه برکناری وی تا امروز محل بحث بوده و تا دیوان عالی اداری کشور هم کشیده شد، برخی از اعضای شورای شهر لنگرود، دست به یک اقدام عجیب و غریب و پرحاشیه دیگر می زنند!
کد خبر: ۱۳۲۸۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۰ 22 November 2015
روحانی: با مطالعه برخی نشریات می‌توان فهمید که فردا چه کسی دستگیر می‌شود

تابناک گیلان:
چندی پیش بود که انتشار خبری از شورای اسلامی شهر لنگرود در فضای مجازی و برخی رسانه های گیلان تعجب و نگاه همگان را به خود جلب کرد.

به گزارش تابناک گیلان، ماجرا از این قرار بود که پس از برکناری افشین گلباغی شهردار سابق لنگرود توسط شورای شهر که نحوه برکناری وی تا امروز محل بحث بوده و تا دیوان عالی اداری کشور هم کشیده شد، برخی از اعضای شورای شهر لنگرود، دست به یک اقدام عجیب و غریب و پرحاشیه دیگر می زنند!

در روزگاری که تقریبا همه خانواده های گیلانی در خانه های خود از داشتن فرزند بیکار رنج می برند،برخی از درون شورای شهر و شهرداری لنگرود در یک اقدام هماهنگ سعی در حل این بحران و معضل کشور در مقیاس خانوادگی خود کردند!

جدای از دور از ذهن بودن این عمل توسط برخی از اعضای باسابقه شورای شهر لنگرود، آن هم در زمانی که شهرداری روزگاری سختی را می گذراند و با حجم عظیم بدهکاری مواجه است تا جایی که در اداره امور جاری خود مانند پرداخت حقوق کارمندان قدیمی خود مانده ، چگونه و با چه منطقی سعی در جذب نزدیکان خود در شهرداری می کنند!؟

اما در یکی دو روز گذشته اعتراض ها به این عمل شورا با کمک رسانه ها بالا گرفت و کم کم آن دسته از اعضای شورای شهر که درصدد روی کار آوردن بستگان خود بودند از مواضع خود عقب نشینی کرده و بعضا نیز از اساس این اقدام شورای شهر را کتمان کردند!

اتفاقات پیش امده و درخواست مردم این شهر از تابناک برای بررسی بیشتر این موضوع ما را بر آن داشت که با رضا کحالی شهردار جدید این شهر گفت و گویی در این خصوص داشته باشیم که وی اظهار کرد: استخدام هر نیرویی در شهرداری ها طبق قانون ممنوع است و همچنین از زمان حضورم در شهرداری این شهر حتی اجازه استخدام یک رفتگر را هم نداده چه برسد به اعضای شورای شهر!

طبق شنیده های خبرنگار ما صحت گفتار کحالی زمانی تایید شد که با بررسی های صورت گرفته متوجه این موضوع شده ایم که این عمل برخی از اعضای شورا و شهرداری لنگرود پس از برکناری گلباغی و در زمان سرپرستی تقی شریفی رخ داده است و دقیقا زمانی بوده که هنوز کحالی شهردار لنگرود نشده بود.

برای روشن شدن بیشتر زوایای این ماجرا سراغ ناصر احمدی شاد،سخنگوی سابق و عضو شورای شهر لنگرود رفتیم که وی صراحتا و در کمال ناباوری اظهار کرد: هیچ اقدامی درخصوص جذب و به کارگیری بستگان و نزدیکان شورا و عوامل بانفوذ شهرداری نداشتیم!

شاد تصریح کرد: هیچ عملی در این باره از زمان برکناری گلباغی تا روی کار آمدن شهردار جدید رخ نداده است!


Image result for ‫ناصر احمدی شاد لنگرود‬‎


این عضو شورا در ادامه خاطر نشان کرد: جذب نیرو اصلا از وظایف شورای شهر نیست و حتی اگر چنین مصوبه ای باشد فرمانداری و شورای استان به آن ایراد می گیرد.

شاد همچنین اضافه کرد: اعضای شورای شهر لنگرود هرگز به دنبال این نبودند که خلافی صورت گیرد و همیشه بر مبنای صداقت رفتار کرده و میکنند.

تابناک با رد بخش زیادی از اظهارات این عضو شورای شهر لنگرود اضافه می کند؛ طبق شنیده های خبرنگار ما از کارکنان شهرداری لنگرود ، بیش از 10 نفر تاکنون در بخش های مختلف شهرداری این شهر مشغول به کار هستند!


منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
آرش ك
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
تكذيب نكرد

سياسي جوابتونو داد

گفت در دوران سرپرستي كسي وارد نشده
پس در دوران كحالي وارد شدن
البته كحالي گفت استخدام نكرده

اما كارگر روزمزد كه استخدام محسوب نميشه!
موش موشی
|
United States
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
عجب.. بابا صاااادق... بابا درست کار.. بخورمت
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۲
یکی به آقای شاد بگه این فرد جدیدی که وارد شهرسازی شده چیش میشه؟
جمشيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
برادر همسرت جديد نيست؟چقدر دروغ به اينها كي راي داده؟اين آدم شوراي لنگرود اما شهر لنگرود و اطرافش را بلد نيست از شهر لنگرود فقط بخش مالي وعمران از شهرداري را بلده ديگر هيچ
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار