جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان: کارمندانی که دز اول واکسن را دریافت نکرده اند از اول آبان از ورود شان به ادارات جلوگیری خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۰۲۹۶۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳ 19 October 2021

جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان دقایقی پیش در ارتباط تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: با توجه به تاریخ ابلاغ این دستور از حضور کارمندانی که دز اول واکسن را تزریق نکرده اند جلوگیری خواهد شد جز مواردی که با تجویز پزشک دریافت واکسن برای آن‌ها زیان آور تشخیص داده شده باشد.
محمود قاسم نژاد افزود: با توجه به بند ۳ هشتاد و نهمین جلسه ملی ستاد کرونا و بند ۶ مصوبات بیست و نهمین جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا این بخش نامه در تمامی دستگاه‌های اجرایی به غیر از نیرو‌های مسلح قابل اجراست.
وی با اشاره به شرایط کشور از نظر واکسیناسیون گفت: بخشنامه قبلی مبنی بر حضور یک سوم کارمندان که در تاریخ ۲۷ آبان ۹۹ ابلاغ شد از امروز باطل و کارمندان از این تاریخ باید طبق سنوات قبل با نظم در محل کار خود حضور داشته باشند.
جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان افزود: ساعت کار کارمندان از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه است و همه دستگاه‌های اجرایی به طور جدی باید پیگیر تزریق واکسن کارمندان و خانواده هایشان باشند.
محمود قاسم نژاد در ادامه با اشاره به تنوع جهش‌های ویروس کرونا همچنان رعایت دستورالعمل‌های بهداشت، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی برای کارمندان الزامیست.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار