* هفته اول
پیکان تهران- پدیده خراسان
صنعت نفت آبادان- استقلال تهران
سیاه جامگان- ذوبآهن اصفهان
استقلال خوزستان- تراکتورسازی تبریز
نفت تهران- سپیدرود رشت
گسترش فولاد تبریز- پارس جنوبی جم
پرسپولیس تهران- فولاد خوزستان
سپاهان اصفهان- سایپا تهران
* هفته دوم
پدیده- سپاهان
سایپا- صنعت نفت
ذوبآهن اصفهان- گسترش فولاد
استقلال تهران- استقلال خوزستان
پارس جنوبی- پیکان
فولاد خوزستان- نفت تهران
سپیدرود رشت- سیاه جامگان
تراکتورسازی- پرسپولیس
* هفته سوم
صنعت نفت آبادان- پدیده
پیکان- ذوبآهن اصفهان
استقلال خوزستان- سایپا
نفت تهران- پرسپولیس
گسترش فولاد- سپیدرود رشت
استقلال تهران- تراکتورسازی
سیاه جامگان- فولاد
سپاهان- پارس جنوبی جم
* هفته چهارم
پدیده - استقلال خوزستان
پارس جم - صنعت نفت
ذوب آهن - سپاهان
سپیدرود رشت - پیکان
تراکتورسازی - نفت تهران
فولاد خوزستان - گسترش فولاد
سایپا - استقلال
پرسپولیس - سیاه جامگان
* هفته پنجم
استقلال - پدیده
نفت آبادان - ذوب آهن
استقلال خوزستان - پارس جنوبی
پیکان - فولاد خوزستان
سیاه جامگان - نفت تهران
سپاهان - سپیدرود رشت
گسترش فولاد - پرسپولیس
سایپا- تراکتورسازی
* هفته ششم
پدیده- سایپا
سپیدرود رشت- نفت آبادان
ذوب آهن- استقلال خوزستان
پرسپولیس- پیکان
نفت تهران- گسترش
تراکتورسازی- سیاه جامگان
فولاد خوزستان- سپاهان
پارس جنوبی جم- استقلال
* هفته هفتم
تراکتورسازی - پدیده
نفت آبادان - فولاد خوزستان
استقلال - ذوبآهن اصفهان
استقلال خوزستان - سپیدرود رشت
پیکان - نفت تهران
سیاهجامگان - گسترش فولاد
سپاهان - پرسپولیس
سایپا - پارس جنوبی
* هفته هشتم
پارس جنوبی - پدیده
پرسپولیس - نفت آبادان
ذوبآهن اصفهان - سایپا
فولاد خوزستان - استقلال خوزستان
سیاه جامگان - پیکان
نفت تهران - سپاهان
سپیدرود رشت - استقلال
گسترش فولاد - تراکتورسازی
* هفته نهم
پدیده - ذوبآهن اصفهان
نفت آبادان - نفت تهران
استقلال خوزستان - پرسپولیس
پیکان - گسترش
سایپا - سپیدرود رشت
تراکتورسازی - پارس جنوبی جم
استقلال - فولاد خوزستان
سپاهان - سیاه جامگان
* هفته دهم
سپیدرود رشت - پدیده
سیاه جامگان - نفت آبادان
ذوبآهن اصفهان - پارس جنوبی
نفت تهران - استقلال خوزستان
پیکان - تراکتورسازی
گسترش فولاد - سپاهان
فولاد خوزستان - سایپا
پرسپولیس- استقلال
* هفته یازدهم
تراکتورسازی - ذوبآهن اصفهان
سپاهان - پیکان
استقلال - نفت تهران
پارس جم - سپیدرود رشت
نفت آبادان - گسترش
پدیده - فولاد خوزستان
استقلال خوزستان - سیاه جامگان
سایپا - پرسپولیس
* هفته دوازدهم
پرسپولیس- پدیده
پیکان- صنعت نفت آبادان
سپیدرود رشت - ذوبآهن اصفهان
گسترش فولاد تبریز- استقلال خوزستان
سپاهان- تراکتورسازی
نفت تهران- سایپا
سیاه جامگان- استقلال تهران
فولاد خوزستان- پارس جنوبی جم
* هفته سیزدهم
استقلال خوزستان- پیکان
پدیده- نفت تهران
تراکتورسازی- سپیدرود رشت
استقلال تهران- گسترش فولاد تبریز
ذوبآهن اصفهان- فولاد خوزستان
صنعت نفت آبادان- سپاهان
سایپا- سیاه جامگان
پارس جنوبی جم- پرسپولیس
* هفته چهاردهم
سیاه جامگان- پدیده
پرسپولیس- ذوبآهن اصفهان
سپاهان- استقلال خوزستان
فولاد خوزستان- سپیدرود رشت
صنعت نفت آبادان- تراکتورسازی
گسترش فولاد تبریز- سایپا
پیکان- استقلال تهران
نفت تهران- پارس جنوبی جم
* هفته پانزدهم
استقلال خوزستان- صنعت نفت آبادان
سایپا- پیکان
ذوبآهن اصفهان- نفت تهران
پدیده- گسترش فولاد تبریز
تراکتورسازی- فولاد خوزستان
استقلال تهران- سپاهان
پارس جنوبی جم- سیاه جامگان
سپیدرود رشت - پرسپولیس