فرمانده انتظامي رودسر

از شناسايي و دستگيري سارقي که با استفاده از تاريکي شب و در نقاط خلوت اقدام به 5 فقره سرقت محتويات داخل خودرو کرده بود، خبر داد.

کد خبر: ۱۱۷۴۱۸۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴ 04 July 2024

سرهنگ "سيد جلال‌الدين جوانمردي" در گفت‌وگو با خبرنگار تابناک گیلان با تاكيد بر اينكه مبارزه با سرقت و استرداد اموال مالباختگان، زمينه تداوم امنيت پايدار را افزايش مي‌دهد، اظهار داشت: مسئوليت‌پذيري مردم با مراقبت از اموال و حذف زمينه‌هاي وقوع جرم، نقش تاثيرگذاري در كاهش سرقت دارد.
وي در ادامه با بيان اينکه طي هفته‌هاي اخير با توجه به وقوع چند فقره سرقت محتويات داخل خودرو در سطح شهرستان رودسر، پيگيري موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت، افزود: ماموران پليس آگاهي با انجام تحقيقات ميداني و استفاده از شگردهاي پليسي، سارق اين پرونده‌ها را شناسايي كردند.
فرمانده انتظامي رودسر از دستگيري سارق اين پرونده‌ها در مخفيگاهش و اعتراف اين فرد در تحقيقات پليس به 5 فقره سرقت محتويات داخل خودرو خبر داد و با اشاره به اينکه سارق با استفاده از تاريکي شب و در نقاط خلوت اقدام به بازکردن درب و سرقت از خودروهايي که داراي ضريب امنيتي پايين بودند، اقدام مي‌کرد، بيان‌داشت: سارقان 25 ساله با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.
اين مقام انتظامي در پايان با اعلام اينکه با برنامه‌ريزي دقيق، احساس مسئوليت و همچنين تجزيه و تحليل جرايم، مي‌توان ضريب امنيتي را بالا برد و فضا را براي مجرمان به خصوص سارقان ناامن کرد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار