زندی فرد: نمایش «اگه بمیری» در رشت به سبب نگاه شورای نظارت استان مجوز اجرا نگرفت / الهام کردا: گویا هر شهری قانون خودش را دارد! ؛ واقعا در سر شما چه می گذرد  ؛ آیا جز این است که اصلا کار فرهنگی برایتان مهم نیست / مدیرکل ارشاد گیلان: قرار نیست هر چیز در تهران اجرا می‌شود در رشت نیز روی صحنه رود
در پی لغو یک نمایش ؛
تابناک / روح‌الله زندی‌فرد، مجری طرح نمایش «اگه بمیری» مدعی شد نمایشش در رشت به سبب نگاه شورای نظارت استان گیلان مجوز اجرا در سالن هامون را نگرفته است. این در حالی بود که نمایش سمانه‌ زندی‌نژاد به مدت سی شب در تماشاخانه ایرانشهر تهران روی صحنه رفته بود و طبق گفته‌های زندی‌فرد جز یک واژه و چند تغییر در میزانسن، ممیزی چندان به نمایش وارد نشده است.
هادی نوری در این بازدید که صبح امروز و با همراهی معاون، کارشناسان اداره کل و مجریان این پروژه صورت پذیرفت از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه کتابخانه مرکزی قرار گرفت.
آمار و ارقام های شهردار لاهیجان از هشتمین جشنواره ملی تئاتر شهروند
در مراسم اختتامیه ؛
تابناک / شهردار لاهیجان گفت: ۳۱۰ اثر از ۲۵ استان کشور برای اجرای خیابانی در جشنواره ملی تئاتر شهروند لاهیجان شرکت کردند.
تابناک / آئین اختتامیه جشنواره ملی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی دی ماه سال جاری در گیلان برگزار می‌شود.
تابناک / هشتمین جشنواره تئاتر خیابانی«شهروند»لاهیجان در حالی به ایستگاه پایانی خود رسیده که نقدهایی بر پایبندی آثار شرکت داده شده در آن به چارچوب های جشنواره و پارامترهای تئاتر خیابانی وارد است.
آگشته: ۸ نقطه از لاهیجان پذیرای هشتمین جشنواره ملی تئاتر شهروند / فاضلی: آرزوی من این است هفته‌ای در کل گیلان به‌عنوان تئاتر شهروند داشته باشیم
تابناک / سعیدآگشته، شهردار لاهیجان عصر امروز (21 مرداد) در مراسم رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره ملی تئاتر شهروند لاهیجان اظهار کرد: تئاتر یکی از زبانهای هنری در انتقال فرهنگ و شناسایی دردهای جامعه است.
تابناک / سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان بابیان اینکه کتابخانه مرکزی رشت که بعد از 13 سال هنوز نیازمند اعتبار است گفت: آشکار و مبرهن است که شهر نیاز به کتابخانه‌ای استاندارد دارد و باوجود 5 کتابخانه در شهر هنوز نتوانسته نیاز متقاضیان را پاسخگو باشد.
تابناک / با اجرای طرح سلام سینما مردم لنگرود به سینما رسیدند و شادی خویش را با استقبالی شایان از این طرح نمایان ساختند.
صفحه  از ۷۷