اقدام دولت برای افزایش قیمت بنزین بدون لحاظ کردن نظر نمایندگان مجلس انجام شد
 
 
اقدام دولت برای افزایش قیمت بنزین بدون لحاظ کردن نظر نمایندگان مجلس انجام شد

تابناک / آقای زنگنه بارها با نمایندگان مجلس صحبت کردند و ازسوی نمایندگان با مخالفت مواجه شدند. دولت یک شبه تصمیم خود را ابلاغ کرد، تصمیم دولت بدون لحاظ کردن نظرات نمایندگان مجلس بود.

صفر نعیمی رز نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی گفتگوی اختصاصی با تهران پرس در خصوص اینکه آیا اقدام دولت برای افزایش قیمت بنزین در شب میلاد پیامبر اکرم(ص) صحیح بود یا خیر، اظهارداشت: توضیحی در این زمینه لازم نیست کار صددرصد اشتباهی بود.

وی در ادامه، تصریح کرد: این اقدام به دلائلی اشتباه بود، اولا مردم از لحاظ معیشتی در تنگنا هستندثانیا،وضعیت اقتصادی عموم در حال فلج شدن است. ثالثا، انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش رو داریم، کشاندن مردم پای صندوق های رای نیاز به وسایل حمل و نقل دارد، زمانی که بنزین گران شد مردم دیگر در صحنه حضور نمی یابند. انتخابات در حقیقت کم رنگ می شود. سیاست غلطی بو که دولت در پیش گرفت.

نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با اثر بخشی افزایش قیمت بنزین بر دیگر اقلام و پرداخت یارانه توسط دولت، بیان داشت: افزایش قیمت بنزین صددرصد در قیمت دیگر کالاها اثرگذار خواهد بود. پرداخت یارانه بستگی به تصمیم دولت دارد.

نعیمی رز در پایان، اشاره کرد: مجلس با افزایش قیمت بنزین مخالفت کرد. آقای زنگنه بارها با نمایندگان مجلس صحبت کردند و ازسوی نمایندگان با مخالفت مواجه شدند. دولت یک شبه تصمیم خود را ابلاغ کرد، تصمیم دولت بدون لحاظ کردن نظرات نمایندگان مجلس بود. پرداخت یارانه مستلزم زمان است، با این شتاب که قیمت بنزین افزایش یافت به این زودی، پرداخت یارانه انجام نمی شود.