یوسف زاده در آستانه خداحافظی با ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان! +معرفی گزینه ها

تابناک / مدت هاست زمزمه هایی از بروز تغییر در راس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به گوش می رسد. زمزمه هایی که البته این روزها بیشتر رنگ واقعیت به خود‌گرفته است تا آنجا که شنیده های موثق حکایت از تغییر در راس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آینده ای نزدیک و خداحافظی یوسف زاده چابک با این منصب دارد.

 

 یوسف زاده در آستانه خداحافظی با ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان! +معرفی گزینه ها

 

در همین راستا از برخی چهره ها بعنوان محتمل ترین گزینه تصدی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان نام برده می شود. دکتر محمدزاده، دکتر آشوبی، دکتر ده نادی و دکتر سالاری.

 

دکتر محمدزاده: یکی از گزینه های محتمل برای تصدی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان است. نام محمد زاده از مدت ها پیش بعنوان رییس بعدی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در رسانه ها طرح گردیده است. وی فلوشیپ بیهوشی بوده و ریاست مركز آموزشي درماني رازي، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ریاست دانشکده بین الملل استان گیلان و ... را در کارنامه خود دارد.

دکتر سالاری: شاید نام آشناترین چهره در دانشگاه علوم پزشکی گیلان باشد. پزشکی که اگرچه نامش بارها در رسانه ها برده شده اما کمتر رسانه ای به فعالیت های خیرخواهانه سالاری اشاره کرده است. ویزیت رایگان بیماران نیازمند در کنار جراحی بی چشمداشت بسیاری از بیماران قسمتی از این فعالیت هاست.

دکتر سالاری در کارنامه خود معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان را داشته وتوانسته با برنامه های اجرایی در این مدت، رتبه دانشگاه را در حوزه آموزش ۱۷ رتبه ارتقا ببخشد. تبدیل ۵۰ ردیف غیر هیات علمی به ردیف های هیات علمی یکی از فعالیت های بی نظیر سالاری در تاریخ دانشگاه بود.

از این پزشک جوان به عنوان یکی از پرنفوذترین پزشکان گیلان و گزینه ای که شانس زیادی برای تصدی بر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارد، نام برده می شود.

دکتر انوش دهنادی مقدم نفر بعدی این لیست است. وی دانشیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان، متخصص بیهوشی و فلوشیب مراقبت های ویژه است که پیش از این، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی EDC در دانشگاه علوم پزشکی گیلان بود.

دهنادی، مدیریت و ریاست مرکز بهداشت رودبار، ریاست بیمارستان رازی و مدیریت مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی را در کارنامه کاری خود دارد.

نفر بعدی این لیست فردی است که در برهه های زمانی گوناگون همواره ردی از نامش برای تصدی بر دانشگاه علوم پزشکی به چشم می خورد. محمدتقی آشوبی!

وی که سال ها سابقه تصدی بر حساس ترین مناصب دانشگاه را در کارنامه خود دارد، این بار هم نامش به عنوان گزینه تصدی بر دانشگاه به میان آمده و البته در این لیست بیشترین تجربه و کمترین شانس را دارد!