رمز شکست تراکتور از زبان سرمربی سپیدرود
 
رمز شکست تراکتور از زبان سرمربی سپیدرود

 

تابناک / نادر دست‌نشان از شکست یکی از مدعیان قهرمانی می‌گوید.

نادر دست نشان سرمربی برنده این هفته بود. او همراه با تیم جوان و باانگیزه اش توانست دست به کار بزرگی زده و تراکتورسازی را با شکست 3-1 غافلگیر کند. تراکتوری ها حالا با احتیاط بیشتری در موردکسب قهرمانی صحبت می کنند و باید چشم به سایر دیدارهای خود داشته باشند. به همین بهانه نادر دست نشان در گفت و گویی از این برد بزرگ گفت.

*چطور شد که توانستید چنین نتیجه ای مقابل تراکتورسازی کسب کنید؟

-ما برای تمام دقایق بازی برنامه داشتیم. اگر در دقیقه 2 و روی آن اتفاق که با اشتباه دروازه بان تراکتورسازی به گل نمی رسیدیم، مطمئن باشید چند دقیقه بعد، گل می زدیم چون بازیکنانم سرشار از انگیزه بودند.قبل از بازی، نقاط ضعف و قوت تراکتورسازی را به بازیکنانم گفته بودم و آنها می دانستند چطور باید به این حریف ضربه بزنند. واقعیت این است که نگذاشتیم تراکتورسازی تمرکز داشته باشد و در یک روز عالی و با حمایت تماشاگران مان، این تیم را از پیش رو برداشتیم.

*گل های بیشتری هم می توانستید به ثمر برسانید.

-فرصت های دیگری غیر از 3 گلی که زدیم، ساختیم ولی متاسفانه به گل بدل نشد وگرنه با نتیجه عجیب تری بازی را ترک می کردیم. به هر حال من از تک تک بازیکنانم رضایت دارم و مطمئنم هواداران هم از دیدن چنین تیم قبراق و باطراوتی لذت بردند.

*تیم شما جوانان خیلی خوبی هم دارد که در این بازی شایستگی های خود را نشان دادند.

 -بازیکنانی مثل حسین شنانی،میثم فردوسی و محمد بلبلی می توانند آینده فوتبال ایران و شهر رشت را بیمه کنند. آنها از سرعت زیاد و تکنیک قابل توجهی بهره می برند و بنده از وقتی سرمربی این تیم شدم، تلاش کردم تا استعداد این بازیکنان را در راه درست قرار بدهم. اگر می بینید آنها پیشرفت کرده اند، به خاطر آن است که راه را درست می روند. انشالله بتوانیم با همین جوان ها و حمایت بیشتر هواداران، سهمیه تیم در لیگ برتر را حفظ کنیم هرچند کارمان واقعا سخت است.