نماینده رشت در مجلس:
نماینده رشت در مجلس با اشاره به اینکه واقعیت‌های گیلان با آنچه که در سطح ملی تصمیم گیری می‌شود فاصله دارد،گفت: بحران‌های جامعه، کم بودن میزان ارائه خدمات را نمایان می‌سازد.
کد خبر: ۹۳۰۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲ 09 January 2021

سید علی آقازاده صبح شنبه در جلسه بررسی مشکلات مسکن محرومین و مددجویان کمیته امداد با بیان اینکه واقعیت‌های استان گیلان با آنچه که در سطح ملی تصمیم گیری می‌شود فاصله دارد، گفت: عدم توازن در توزیع خانه و خدمات برای شهرستان‌های مختلف با توجه به محرومیت‌ها قابل قبول نیست.

نماینده رشت در مجلس با اشاره به معضل حاشیه نشینی در شهر رشت و ضرورت توزیع متوازن خدمات، بیان کرد: بحران‌های جامعه، کم بودن میزان ارائه خدمات را نمایان می‌سازد لذا باید حاشیه نشینی شهری و جمعیت محروم در روستاها را در نظر داشته باشیم.

وی به فاصله بین هزینه ساخت و بهره برداری مسکن محرومان اشاره و اضافه کرد: استفاده از ظرفیت خیران به تنهایی کافی نیست و با توجه به عقب ماندگی‌هایی که از قبل داشته ایم، باید تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را نیز مورد توجه قرار دهیم.

آقازاده افزود: با توجه به فصل سرما و سخت بودن انجام کارهای عمرانی، بخشی از برنامه‌ها به اواسط سال آینده موکول شده و نیاز است که پروژه مسکن محرومان را نیز به فرصتی دیگر موکول کنیم تا با تصمیمات عجولانه، مشکلی ایجاد نشود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار