کد خبر: ۹۰۱۶۲۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷ 21 September 2020

 

دختر نوجوان تایلندی که همزمان با شارژ گوشی خود سرگرم گوش دادن موزیک با هندزفری بود دچار برق گرفتگی شد و جان باخت.
 
مرگ عجیب دختر تایلندی حین گوش کردن به موزیک!
 
اقتصاد۲۴ - دختر نوجوان تایلندی که حین شارژ گوشی خود، در حال گوش کردن به موسیقی بود بر اثر برق گرفتگی جان باخت. جسم بی‌جان «تاییالوک فای پاداسری» ۱۶ ساله در تاریخ ۱۰ سپتامبر در استان «روی ات» واقع در شمال تایلند هنگامی که در رختخواب خوابیده بود پیدا شد.

بنا به گفته پلیس این دختر در اتاق خود همزمان با گوش کردن به موزیک مشغول درس خواندن بود که دچار برق گرفتگی شد و جانش را از دست داد. در حالی که والدین این دختر برای صداکردن دخترشان برای صرف ناهار وارد اتاق او شده بودند فرزند خود را در حالی که روی کتابش افتاده بود مشاهده کردند. آن‌ها یک شارژر گوشی را در دست بی جان دخترشان در حالی که آثار سوختگی در دست، گردن و بازوهایش دیده می‌شد پیدا کردند.
بنا به گفته «تونگچای پاداساری»، پدر قربانی، اورژانس پزشکی پس از حاضر شدن بر بالین دخترش عملیات CPR (عملیات احیای قلبی) را انجام دادند، اما تلاش‌ها برای نجات فرزندش بی نتیجه ماند و مرگ دختر در محل حادثه تایید شد. تونگچای در این باره گفت: «قلبم شکسته است. دخترم عاشق درس و مدرسه بود. او هر روز بلافاصله پس از بازگشت از مدرسه مشغول انجام تکالیف مدرسه اش می‌شد.»

گفتنی است؛ مرگ دلخراش این دختر نوجوان هشداری است واضح به همه کاربران تلفن‌های هوشمند که هنگام شارژ گوشی خود از گوش کردن به موسیقی با هندزفری خودداری کنند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار