کد خبر: ۸۹۹۴۵۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲ 15 September 2020

 

 
 

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان از برگزاری دوره‌های آموزشی فن بیان در این سازمان خبر داد و گفت: برای برگزاری دوره‌های سواد رسانه‌ای نیز آمادگی کامل داریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رشت، مهدی پارسا در دیدار  با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید به برنامه‌های خود پیوست رسانه بدهند، اظهار کرد: اگر یک دستگاه اجرایی پیوست رسانه نداشته باشد، عملکردش به‌درستی نشان داده نمی‌شود.

وی، بسیج رسانه را از جدیدترین سازمان‌های سپاه پاسداران معرفی کرد و افزود: هفت سال از عمر سازمان بسیج رسانه گذشته و تاکنون عملکرد بسیار خوبی داشته است؛ چراکه رسانه‌ در کشور و استان گیلان روزبه‌روز در حال افزایش است.

برگزاری مسابقه علمی رسانه‌ای با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در گیلان

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان از برگزاری دوره‌های آموزشی فن بیان خبر داد و عنوان کرد: این دوره‌ها سال گذشته برگزار شد که میزان استقبال‌ها بسیار خوب بود و در حوزه سواد رسانه‌ای نیز آمادگی برگزاری دوره‌هایی برای خانواده کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با سرفصل‌های مختلف را داریم.

پارسا مطرح کرد: دانشجویان مستعد و علاقه‌مند می‌توانند در دوره‌های آموزشی سواد رسانه‌ای شرکت کرده و حتی برای فعالیت رسانه‌ای به خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان معرفی شوند.

وی از برگزاری مسابقه علمی رسانه‌ای با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در سطح استان گیلان با هدف حمایت از تولید، ظرفیت‌های این حوزه و تحقق جهش تولید خبر داد و یادآور شد: در این حوزه مجموعه‌های علمی و دانش‌بنیان می‌توانند در قالب تورهای رسانه‌ای از نزدیک شاهد ظرفیت‌های تولید استان باشند و مسابقه علمی و رسانه‌ای نیز در همین راستا برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار