کد خبر: ۸۹۹۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰ 15 September 2020

 

 
رئیس فدراسیون کشتی پس از ارائه مطالبی برای فرنگی کاران، حکم سرمربیگری محمد بنا را به وی اهدا و برای تیم ملی کشتی در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت کرد.

 

محمد بنا امروز در فدراسیون کشتی رویت شد تا موضوع استعفای او کاملا نسبت به هفته گذشته کمرنگ شود.

به گزارش منجیل خبر به نقل از پارس فوتبال : 

بعد از اینکه هفته گذشته خبر استعفای محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی منتشر شد، علیرضا دبیر چند باری در مصاحبه های خود اشاره کرد که این موضوع فقط در حد ارسال یک پیامک بوده و نباید آن را خیلی جدی گرفت.

در روزهای اخیر با توجه به سکوت محمد بنا، شایعات به اوج رسیده بود؛ اگرچه برخی برای ادامه حضور سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پا پیش گذاشتند. محمدرضا طالقانی، رییس اسبق فدراسیون کشتی و عضو هیات رییسه فعلی فدراسیون یکی از این افراد بود که امروز اعلام کرد مقدمات بازگشت بنا فراهم شده است.

از سوی دیگر سایت فدراسیون کشتی امروز در خبری به حضور محمد بنا در فدراسیون پرداخته است. در این خبر آمده که مراسم تجلیل و قدردانی از خانواده معظم شهیدان مدافع حرم اصغر پاشاپور و محمد پورهنگ با حضور علیرضا دبیر رئیس، حمید سوریان نایب رئیس و محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی برگزار شد.

محمد بنا امروز در فدراسیون کشتی رویت شد تا موضوع استعفای او کاملا نسبت به هفته گذشته کمرنگ شود.‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

این پست 56 بار بازدید شده

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار