کد خبر: ۸۹۸۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵ 11 September 2020

 

2 گروه اراذل و اوباش سابقه‌دار در رشت دستگیر شدند

گروه استان‌ها- دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان با اشاره به دستگیری دو گروه از اراذل و اوباش سابقه‌دار در رشت گفت: دستگاه قضا با مخلان نظم عمومی قاطعانه برخورد می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سیدمهدی فلاح‌میری امروز در جمع خبرنگاران از شناسایی و دستگیری تعدادی از مخلان نظم و امنیت عمومی در سطح رشت خبر داد و اظهار داشت: این افراد با استفاده از ابزار خطرناک همچون قمه سعی در ایجاد اخلال در نظم عمومی، تخریب و ضرب و جرح داشتند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان افزود: این افراد در دو گروه در یک نزاع دسته جمعی محدوده پل جانبازان رشت با سلاح سرد به یکدیگر حمله‌ور شده بودند و سعی در ایجاد بی‌نظمی در امنیت عمومی داشتند که در نهایت شناسایی و دستگیر شدند.

فلاح‌‌میری با بیان اینکه دو گروه مذکور از مخلان امنیت عمومی همواره از افراد سابقه‌داری بودند که دستگیر شدند تصریح کرد: حفظ آسایش، آرامش و امنیت شهروندان از جمله اولویت‌های دادستان‌ها در سطح استان است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با اشاره با ضرورت برخورد قاطعانه با مخلان امنیت عمومی خاطرنشان کرد: دستگاه قضا قطعاً با مخلان نظم عمومی و امنیت جامعه بدون هیچ مماشاتی به‌طور قاطعانه برخورد خواهد کرد.

فلاح‌‌میری بیان داشت: پرونده قضایی متهمان این نزاع جمعی در خیابان جانبازان رشت نیز هم‌اکنون در شعبه بازپرسی ویژه رسیدگی به جرائم خشن دادسرای عمومی و انقلاب رشت در حال رسیدگی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار