کد خبر: ۸۹۰۹۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹ 23 August 2020

تابناک / فرماندار لنگرود از افتتاح بیمارستان شهید حسین پور شلمانی بااعتبار ۹۰ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد.

 

سیروس شفقی امروز در نشست خبری در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود با اشاره به برنامه هفته دولت در این شهرستان اظهار کرد: در هفته دولت امسال ۱۱۷ طرح و پروژه بااعتبار ۱۳۰ میلیارد و ۷۶ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد که میزان اعتبارات پروژه‌ها نسبت به سال گذشته ۱۱۷ درصد رشد داشته است.

 

وی با اشاره به اجرا و بهره‌برداری از ۱۱ پروژه توسط بخش خصوصی گفت: برای این تعداد پروژه ۱۵ میلیارد تومان اعتبار هزینه که برای ۵۶ نفر اشتغال‌زایی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم انجام می‌شود.

 

فرماندار لنگرود با اشاره اعلام برنامه‌های مهم در هفته دولت تصریح کرد: افتتاح پروژه‌های برق‌رسانی، افتتاح ۳۶ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد، افتتاح واحدهای اشتغال‌زایی، افتتاح پروژه‌های عام‌المنفعه شهرداری‌های کومله و لنگرود ازجمله پروژه‌های مهم هفته دولت امسال است.

 

شفقی با بیان اینکه بیمارستان شهید حسین پور شلمانی نیز بااعتبار ۹۰ میلیارد تومان در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: یکی از دغدغه‌های مردم شهرستان لنگرود عدم وجود پایگاه هواشناسی بود که با پیگیری‌های انجام‌شده، ایستگاه اقلیم‌شناسی خودکار در پارک فجر لنگرود افتتاح می‌شود.

 

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های برق شهری و روستایی گفت: برای پروژه‌های برق در هفته دولت امسال ۲۲ پروژه و طرح اجرا می‌شود که میزان اعتبارات این تعداد پروژه دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

 

 

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار