کد خبر: ۸۸۶۹۳۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲ 13 August 2020

 

سپاهانی ها پیشنهاد سرمربیگری به برانکو دادند که او به خاطر پایبندی به قراردادی که با فدراسیون فوتبال عمان دارد، به این پیشنهاد پاسخ منفی داد
 
وکیل سرمربی پیشین تیم پرسپولیس درباره وضعیت پرونده برانکو ایوانکوویچ در فیفا توضیحاتی ارائه کرد و از رد پیشنهاد سپاهان توسط این مربی کروات خبر داد.
 

به گزارش تابناک ورزشی، دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ درباره پیشنهاد باشگاه سپاهان به برانکو ایوانکوویچ در پی استعفای امیر قلعه‌نویی از سمت سرمربیگری این تیم اصفهانی گفت: بله، خبر پیشنهاد سپاهان به آقای برانکو صحت دارد. آن‌ها پیشنهاد سرمربیگری به برانکو دادند که او به خاطر پایبندی به قراردادی که با فدراسیون فوتبال عمان دارد، به این پیشنهاد پاسخ منفی داد. اینکه گفته شده است برانکو یا من برای مذاکره به ایران سفر خواهیم کرد، یا اینکه گفته شده است بلیت سفر و هتل هم برای ما رزرو شده، صحت ندارد. توجه داشته باشید که برانکو حتی حاضر به مذاکره با سپاهانی‌ها نشد و پاسخ منفی به پیشنهاد آن‌ها داد.

وکیل برانکو: برانکو حاضر به مذاکره با سپاهان نشد

وی در پاسخ به این پرسش که «اگر برانکو هدایت تیمی را برعهده نداشت، حاضر بود هدایت سپاهان که یکی از رقبای اصلی پرسپولیس هست را برعهده بگیرد؟»، اظهار داشت: سؤال زیرکانه‌ای پرسیدید، اما باید بگویم اگر برانکو سرمربی تیمی دیگر نبود، پیشنهاد سپاهان را بررسی می‌کرد، چون به‌هرحال او یک مربی حرفه‌ای است و باید حرفه‌ای هم تصمیم‌گیری کند. اگر برانکو بخواهد روزی به ایران بازگردد، اولین گزینه او پرسپولیس خواهد بود، اما همان‌طور که گفتم او حرفه‌ای است و از دید من احتمال سرمربیگری تیمی دیگر در ایران را رد نمی‌کند، حالا می‌خواهد آن پیشنهاد از استقلال باشد یا از سپاهان.

مدیر برنامه‌های سرمربی پیشین پرسپولیس ادامه داد: زمانی که برانکو قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد، چند باشگاه ایرانی با پیشنهاد‌های خوب به دنبال استخدام او بودند، اما هیچ‌کدام تضمینی برای پرداخت به موقع دستمزدش را ندادند، از این رو برانکو آن پیشنهادات را رد کرد، چون نمی‌خواستیم مشکلاتی که در پرسپولیس برای او به وجود آمد، تکرار شود.

بوشیچ همچنین در مورد وضعیت پرونده شکایت برانکو و دستیارانش از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در حال حاضر پرونده در کمیته انضباطی فیفا در جریان است و باشگاه پرسپولیس تنها ۳۰ درصد از مطالبات برانکو را پرداخته است. پرونده مارکو هم در فیفا بسته شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار