کد خبر: ۸۸۲۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵ 01 August 2020
 
اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.
پ
اعلام اسامی داوران هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است : 
 
یکشنبه ۱۲ مردادماه ۹۹
 
سردار بوکان - ملی حفاری اهواز - ساعت ۲۰ - ورزشگاه شهیدباکری ارومیه
 
محمدرضا مهرگان - حسن یوسفی صفت - پویان خشنود - امیرمحمد فتحی نژاد - ناظر داوری : ایرج امین فر 
 
ایران جوان بوشهر - بعثت کرمانشاه - ساعت ۲۰:۲۰ - ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر
 
مسعود حقیقی - عباس سعادت - نوید عسکری - احسان رفیعی - ناظر داوری : جواد شرفی
 
مس شهربابک - پاس همدان - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه امام علی سیرجان
 
امیر آرمند - میثم باهوش - مهدی اکبرزاده - علیرضا نورالهی - ناظر داوری : علیرضا کناری
 
نفت و گاز گچساران - چوکا تالش - ساعت ۲۰:۳۰ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران
 
سیدامین خداداد پور - مازیار معتمدنیا - پیام نصیری - حمید طیب - ناظر داوری : رحیم مهرپیشه
 
نفت امیدیه - شهرداری بندرعباس - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه
 
بهروز محمدی مطلق - سامان انبازپور - امید امیری - وحید درازیان - ناظر داوری : محمدرضا امینی
 
شهدای رزکان البرز - شهدای بابلسر - ساعت ۱۹:۴۵ - ورزشگاه انقلاب کرج
 
فرزین تمیزی - مهرداد نجفی - محسن حکیم - اسماعیل نیساری - علیرضا رجبلو
 
شهرداری ماهشهر - شهرداری بم - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه شهدای ماهشهر
 
حسین امیدی - مجتبی طاهری - مجید عالیپور - سیدابراهیم موسوی - ناظر داوری : فرهاد خوشنواز
 
سه شنبه ۱۴ مردادماه ۹۹
 
مس نوین کرمان - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۹ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان
 
غلامرضا ادیبی - علیرضا صیاد - امیر امیری - محمود اصغری - ناظر داوری : قاسم واحدی
 
شهرداری آستارا - اتحاد کامیاران - ساعت ۱۹:۵۰ - ورزشگاه تختی انزلی
 
فرهاد قاسمی - حمید صحرایی - محمود گل محمدی - سالار نظریان - ناظر داوری : شاهین حاج بابایی
 
کاسپین قزوین - میلادمهر تهران - ساعت ۱۹:۴۵ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
 
میلاد کهزادی - هیمن نوربخش - فرشید ساعدی - هیمن نوجوان - ناظر داوری : محمدحسین ابراهیمی
 
فولادنوین اهواز - امید گناوه - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد
 
سجاد یاری - علی معصومی - سامان فلاوند - حمید جودکی - ناظر داوری : مجید شمس
 
استقلال ملاثانی - شهیدقندی یزد - ساعت ۲۰:۳۵ - ورزشگاه تختی اهواز
 
رضا کریمی - عدنان پیروی - علی فرزان منش - حجت حیدری - ناظر داوری : یدالله جهانبازی
 
اترک بجنورد - شهرداری فومن - ساعت ۱۹:۱۵ - ورزشگاه ۱۷ مهر بجنورد
 
سعید رضایی - علی فغانی - مسعود دهقان - محمد سندگل - ناظر داوری : محمدحسین اسدی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار