کد خبر: ۸۷۳۶۷۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲ 11 July 2020
 
  تابناک / یکی از اهداف مهم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمی شهرداری رشت فرهنگسازی نقش ایمنی درجهت فراهم کردن شرایط ایمن تر برای شهروندان است.
 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت ، شهرام مومنی با اعلام این مطلب افزود: ۱۷۰ مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی در یک هفته گذشته به وسیله تیمهای امداد و نجات و آتش نشانی۱۴ ایستگاه رشت پوشش داده شده است.

شهرام مومنی با اشاره به اینکه ۱۲۱ مورد آتش سوزی، ۱۷ حادثه و ۳۲ مورد ارائه خدمات ایمنی بوده، ادامه داد: آتش سوزی جمعه ۱۳ تیر ۹۹ در فروشگاه و انبار لوله و اتصالات ساختمانی و نیز انبار ضایعات(پرس کاغذ و آسیاب سبد پلاستیکی) در زمینی بیش از یکهزار مترمربع که شامل محتویات قابل اشتعال همچون پلاستیک و کاغذ بوده؛ یکی از بزرگترین آتش سوزیها با حجم وسیع بوده است.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با تاکید بر آتش گرفتن هشت مورد منزل مسکونی و چهار مورد واحد تجاری ادامه داد: متاسفانه خسارات ناشی از این آتش سوزیها و نبود بیمه آتش سوزی در بسیاری از موارد یکی از دغدغه ها است.

وی افزود: همچنین نجات شهروندان در پنج مورد حادثه آسانسور، شش مورد محبوس شدن در اتاق خواب، شش مورد گیر کردن حلقه انگشتری و ۱۶ مورد نجات حیوانات گیر افتاده از دیگر عملیاتها بوده است.

 
 
 
   

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار