کد خبر: ۸۶۸۸۳۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷ 29 June 2020

محمد صفری در رابطه با پروژه نیمه تمام شلمان به املش نیز اظهار کرد: این پروژه مشکل اعتباری ندارد و تامین مصالح مشکل اصلی پروژه است.

تابناک/حجت الاسلام محمد صفری نماینده رودسر و املش دز گفتگو با دیارمیرزا با اشاره به نشست برگزار شده با مدیرکل مدیریت بحران گیلان اظهار کرد: در این نشست درباره مشکلات موجود در زمینه آب شرب، تنش آبیاری کشاورزی، رانش زمین و تخریب پلها و تاسیسات بر اثر سیلاب سالهای گذشته مورد بحث و بررسی صورت گرفت.

وی با اشاره به تخریب سه پل بزرگ املش در اثر سیل سال ۹۷ اظهار کرد: امیدواریم که با تصمیمات اتخاذ شده شاهد پیشرفت پروژه ها و رفع مشکلات باشیم.

صفری با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی موجود اظهار کرد: باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری تمام تلاش مجلس یازدهم بر این امر استوار است که به دولت برای رفع مشکلات کمک کند تا از حجم بار سنگینی که بر روی دوش مردم قرار دارد کاسته شود.

وی در رابطه با پروژه نیمه تمام شلمان به املش نیز اظهار کرد: این پروژه مشکل اعتباری ندارد و تامین مصالح مشکل اصلی پروژه است و برای این موضوع نیز راه حل هایی پیدا شده تا این معضل برطرف شود.

صفری در ادامه گفتگو در رابطه با مشکلات چایکاران نیز اظهار کرد: کارخانه‌ها سهم خود را پرداخت کرده اند اما پیگیر هستیم تا سهم سازمان چای نیز پرداخت شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار