کد خبر: ۸۵۷۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹ 02 June 2020

حرکت در مسیر شهدا راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه است

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه حرکت در مسیر شهدا راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه است، گفت: محور مقاومت از سیره شهدای دفاع مقدس الگوبرداری می کنند.

تابناک/، سردار محمد عبدالله پور عصر سه شنبه در مراسم رونمایی از نخستین نرم‌افزار اندرویدی فرماندهان و سرداران شهید استان گیلان با عنوان (چلچراغ)، اظهار کرد: قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون از خودگذشتگی شهدا است.

وی با اشاره به الگوبرداری از انقلاب اسلامی ایران در بسیاری از کشورهای منطقه و جهان، افزود: بسیاری از رزمندگان در کشورهای سوریه، لبنان، عراق، یمن، فلسطین با الگوبرداری از سیره و رفتار رزمندگان و شهدای جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمن ایستادگی کرده‌اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه با بیان اینکه امروز نیز سیره و رفتار شهدا راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه است، گفت: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شهدا و رزمندگان ما اطاعت از ولایت فقیه و رهبری زمان خود است موضوعی که امروز نیز در جامعه اسلامی به آن نیاز دارد.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در زمینه قوی شدن در فضای مجازی، تصریح کرد: به رغم معایب فضای مجازی می‌توانیم با ارتقای سطح سواد رسانه‌ای جامعه از این فضای در راستا حل بسیاری از مشکلات بهره گیری کنیم.

در پایان این مراسم از نخستین نرم افزار موبایلی شهدا و فرماندهان گیلانی رونمایی شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار