تابناک / کانال رسمی سردار آقازاده در پی انتشار برخی اخبار نوشت: شایعات منتشره در فضای مجازی کذب بوده و حال عمومی سردار آقازاده رو به بهبود می باشد
کد خبر: ۸۲۵۳۹۶
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶ 23 February 2020

 

 

تابناک / کانال رسمی سردار آقازاده در پی انتشار برخی اخبار نوشت: شایعات منتشره در فضای مجازی کذب بوده و حال عمومی سردار آقازاده رو به بهبود می باشد

 

تجدید بیعت منتخبان شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی درحالی شب گذشته در گلزار شهدا برگزار شد که سیدعلی آقازاده در مراسم حضور نداشت.

 کانال رسمی منتخب رشت درباره علت این غیبت نمی‌شود: «پس از حضور شکوهمند مردم شریف شهرستان رشت در انتخابات ۲ اسفند و اعتماد مردم به سردار سید علی آقازاده عصر امروز جمع کثیری از حامیان سه نماینده منتخب با حضور در گلزار شهدا با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب تجدید بیعت کردند. سردار سید علی آقازاده به دلیل کسالت جسمانی در این مراسم حضور نداشت، در پیامی که توسط فرهاد شوقی، مسئول ستاد ایشان قرائت شد، ضمن تشکر از مردم به دلیل در اختیار گذاردن فرصت خدمتگزاری که برای وی فراهم آورده اند، ابراز امیدواری کرد بتواند در تحقق عدالت و مبارزه با فساد و ارتقاء سطح رفاه و معیشت زندگی مردم، نقش موثری در مجلس آتی ایفا کند. شایان ذکر است شایعات منتشره در فضای مجازی کذب بوده و حال عمومی سردار آقازاده رو به بهبود می باشد».

گفتنی است از روز گذشته در فضای مجازی اخباری مبنی بر ابتلای محمدعلی رمضانی دستک منتخب آستانه اشرفیه و سیدعلی آقازاده منتخب رشت به کرونا منتشر شده است که ستاد انتخاباتی هر دو نماینده با تائید کسالت این دو نفر، ابتلای آنها را به کرونا تکذیب کردند.

 

FacebookTwitterWhatsAppTelegramEmailShare

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار