برای تخطی عده‌ای محدود نباید تماشاگران را از تماشای بازی تیم‌های مورد علاقه‌شان محروم کرد؛
رییس فدراسیون فوتبال در نشست کمیته صیانت از ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی ورزشی گفت: باشگاه مسئول اصلی حفظ شئون فوتبال و تماشاگران است.
کد خبر: ۷۹۶۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶ 12 November 2019
تاج: همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی و ارزشی کشور با فوتبال میانه خوبی دارند/ با تهدید کار فوتبال درست نمی‌شود

 

رییس فدراسیون فوتبال در نشست کمیته صیانت از ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی ورزشی گفت: باشگاه مسئول اصلی حفظ شئون فوتبال و تماشاگران است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی تاج در نشست صیانت از ارزش های اخلاقی و فرهنگی ورزش گفت: برنامه و و هدف اصلی ما حفظ و ارتقای شرایط لیگ فوتبال کشور است و نباید اجازه دهیم هیچ خدشه ای به آن وارد شود.  فوتبال برای همه مردم محبوبیت دارد و مورد استقبال و توجه آنهاست و همه گروه ها و جناح های سیاسی و ارزشی کشور با فوتبال میانه خوبی دارند.

او ادامه داد: فوتبال بخش عمده‌ای از جامعه را پوشش می‌دهد، ما ۵۶۰۰ مسابقه را در طول سال برگزار می کنیم که ممکن است در بین آن در چند مسابقه هم مشکلی باشد که باید با بررسی لازم به یک استاندارد مطلوب برسیم.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: استادیوم‌ها مکانی است که به خاطر هیجان امکان دارد اتفاقات زیادی رخ دهد و در این بین تعدادی هم تخطی کنند ولی نباید به این بهانه تماشاگران اصلی و علاقمند محروم شوند.

او تاکید کرد در حوزه فوتبال چیزی به نام تهدید نداریم‌ و از این مسیر به تنهایی کار درست نمی شود بلکه باید با مدیریت، حواشی را از بین ببریم. ضمن اینکه  قابلیت هایی از جمله کمیته اخلاق و کمیته انضباطی در فدراسیون داریم که در زمان خودش برای حفظ ارزش های فوتبال اقدام می کنند ولی در هر صورت مسئول اصلی حفظ شئون فوتبال در مسابقات باشگاه ها هستند.

تاج با بیان اینکه بلیت فروشی در اختیار باشگاه‌هاست و فدراسیون و سازمان لیگ هیچ دخالتی ندارد، اظهار داشت: باید به سمتی برویم که باشگاه‌ها امور اصلی را در دست بگیرند و در قبال آن پاسخگو باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار