کد خبر: ۷۸۰۲۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴ 15 September 2019

 

ایران آرت: برد پیت به طرز شگفت انگیزی پس از جدایی از جولی در شرایطی ایده آل قرار دارد و حتی زندگی هنری وی قوی تر شده است. اما مادوکس پسر ارشد خانواده سابق وی مثل یک اهرم فشار علیه پیت به نظر می رسد.

 

پسر آنجلینا جولی علیه برد پیت شورید

مادوکس ۱۸ ساله به تازگی تحصیلات خود را در دانشگاه یونسی در اینچئون کره جنوبی آغاز کرده است. او دیروز در مصاحبه ای اشاراتی به پدرش نیز داشت. یکی از خبرنگاران از او پرسید آیا او همانقدر که مادرش را میبیند و با وی در ارتباط است، با پدرش نیز ملاقات می کند؟ مدوکس پاسخی برای این پرسش نداشت و گفت نمی‌دانم چه بگویم.

از سوی دیگر یک پرسش آن بود که ایا رابطه وی با پدرش خوب است؟ او پاسخ داد هر اتفاقی لازم باشد بیفتد میفتد و مسائل جانبی تاثیری روی رابطه پدر و فرزندی ندارند و برخی معتقدند این حرف‌ها با هدف ایجاد حس عذاب وجدان به پیت و نشان دادن عدم تعهد وی به فرزندانش گفته شده است.

یکی دیگر از مواردی که مورد توجه رسانه ها بود، حضور جولی همراه پسرش در روز اول دانشگاه و عدم حضور پیت بود. این موضوع و ناراحتی عمیق جولی از جدا شدن از فرزندش باعث شده بود که عده ای جای خالی پیت را در این روز مهم پررنگ تر ببینند. حتی حالت مظلوم و پایخ های با سیاست مادوکس نیز نشان می دهد وی کاملا به مادرش وابسته است.

درواقع نزدیکان این زوج سابق معتقدند جولی بدون آن که مستقیما خود را درگیر کند، به شکل غیر مستقیم از طریق مادوکس به دیگران نشان می‌دهد تا چه حد دلسوز فرزندانش است اما پیت اینگونه نیست.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار