کد خبر: ۷۷۸۹۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱ 10 September 2019

 

ورزش سه: در تابستان امسال اخبار زیادی در مورد احتمال ترک پاری سن ژرمن از سوی نیمار و انتقال او به تیم هایی چون بارسلونا و رئال مادرید مطرح شد، اما در نهایت باشگاه فرانسوی اجازه جدایی وی را صادر نکرد تا گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال در پاریس ماندنی شود. حالا فیلیپه لوییس، مدافع برزیلی در مورد این موضوع و البته جدایی آنتوان گریزمان از اتلتیکومادرید صحبت کرده است.

معلوم بود نیمار به دنبال بازگشت به بارسلوناست

فیلیپه لوییس گفت: “من مطمئن نیستم اما به نظرم واضح بود نیمار خواهان جدایی از پاری سن ژرمن است، زیرا اگر اینگونه نبود دو ماه، تمام مدت نام وی در مطبوعات شنیده نمی شد. اما ترک پاری سن ژرمن کار آسانی نیست زیرا آنها معمولا علاقه ای به فروش بازیکنان خود ندارند.

اما نیمار وقتی گفت می خواهد در پاریس بماند آرامش داشت. او می تواند در پاری سن ژرمن پیشرفت کند و ستاره هایی چون کیلیان امباپه، ادینسون کاوانی و مائورو ایکاردی نیز کنار نیمار حضور دارند. آنچه اهمیت دارد موفقیت پاری سن ژرمن در فتح جام است.

جدایی آنتوان گریزمان؟ من متوجه تمایل وی به جدایی شده بودم. گریزمان چند سال برای اتلتیکومادرید بازی کرد و به دنبال حضور در جای جدیدی بود. وی خدمات زیادی به اتلتیکو کرد و همه پولی که برایش خرج شده بود را جبران کرد. طبیعی بود که گریزمان دیگر انگیزه ای نداشته باشد، بنابراین همه ما او را درک کردیم و خاطرات وی برای ما باقی مانده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار