جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه عنایت و اثر خون شهدا و تجربیات دفاع مقدس سبب شده دشمنان حتی فکر تعرض به ایران را به خود راه ندهند، گفت: تعرض دشمن به دوستان انقلاب، در واقع رویارویی غیرمستقیم با ایران است.
کد خبر: ۷۷۱۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶ 13 August 2019

 

تابناک / سردار علی فدوی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه استان خراسان‌شمالی اظهار داشت: سپاه باید برای تحقق وعده‌های الهی بر‌‌اساس فداکاری شهدا و آرمان‌های انقلاب همیشه آماده باشد.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شرط تحقق وعده‌های الهی، عمل به تکالیف الهی است. ملت ایران در این 40 سال عزت و اقتدار خود را از انجام و عمل به تکلیف خدای متعال به‌دست آورده است. اقتدار امروز ایران اسلامی هرچند برای ما عادی است اما برای دوستان و دشمنان ما تعاریف مختلفی دارد. حدیث اقتدار ایران اسلامی در گفتار دشمنان، یک واقعیت بزرگ است و نشان دهنده حقیقت اقتدار نظام اسلامی است که دشمن را نیز وادار به اعتراف کرده است.

سردار فدوی با اشاره به ترس دشمنان از اقتدار ایران تصریح کرد: 31 سال از پایان جنگ گذشته و هیچ‌کس در این سال‌ها جرأت نکرده حتی یک شلیک به سمت ایران انجام دهد و این علی‌رغم همه دشمنی‌ها است. عنایت و اثر خون شهدا و تجربیات دفاع مقدس سبب شده دشمنان حتی فکر تعرض به ایران را به خود راه ندهند. تعرض دشمن به دوستان انقلاب، در واقع رویارویی غیرمستقیم با ایران است. 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن سراغ حزب‌الله، یمنی‌ها، عراقی‌ها و گروه‌های فلسطینی رفته و در همه این نبردها بدون استثنا شکست خورده است. آن‌ها حتی به این شکست‌ها اعتراف هم کرده‌اند. رئیس‌جمهور آمریکا رسماً اعلام کرد ائتلاف مبارزه با دولت سوریه شکست خورده و این شکست در برابر انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: دشمنان گمان می‌کردند در یک هفته مردم یمن را شکست می‌دهند در حالی که 5 سال است که در باتلاق یمن گیر کرده‌اند و امروز دست به دامان ایران شده‌اند. همه این‌ها نص صریح وعده الهی است که ملت ایران به تکلیف عمل کرده است‌.

سردار فدوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوادث صدر اسلام، افزود: تا زمانی که مردم پای کار و گوش به فرمان فرامین الهی باشند، وعده‌های خدا تحقق می‌یابد. در زمان پیامبر هم آن‌جا که مردم همراه پیامبر بودند، پیروز و هر جا با پیامبر همراهی نکردند، شکست خوردند. دشمنان در مسایل مادی از ما جلوتر هستند اما همیشه شکست خورده‌اند. این حاصل عمل به انجام تکالیف از سوی مردم است. 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: وقتی مردم در کارزار سخت نبرد با دشمنان و تقدیم جان، پیروز شده‌اند، حتماً در سایر میادین که سخت هم نیستند، پیروز خواهند شد. شان مردم ایران در مسائل اقتصادی این وضعیت نیست. علت اینکه در مسائل اقتصادی این وضعیت را داریم به این خاطر است که تا کنون در این میدان به تکالیف عمل نشده و پای کار نبوده‌ایم. 

‌وی گفت: خام‌فروشی نفت از ابتدای انقلاب یک مسئله بوده و همه دولت‌ها می‌خواستند مشکل وابستگی بودجه به نفت خام را حل کنند اما تا کنون حل نشده است. علت این مشکل آن است که پای کار نبوده‌ایم. قطعاً امسال بشارت‌های عظیمی برای مردم خواهد بود و مهم این است که مردم و مسئولان پای کار باشند. در جبهه فرهنگی نیز اتفاقاتی که رخ داده در شان ملت نیست. 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در پایان با اشاره به وفاق و همدلی در استان خراسان‌شمالی گفت: همدلی و هم‌افزایی خوبی در استان وجود دارد و امیدواریم خبرهای خوبی از این استان بشنویم. سپاه در استان منشا خدمات و ماموریت‌های وسیعی بوده و اقدامات مبارکی انجام داده است.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین