کد خبر: ۷۱۱۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴ 04 February 2019
 

به نقل از روز پلاس صبح امروز دوشنبه، ۱۵ بهمن ماه با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی؛ علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، اعضای هیأت امنا، مدیران و معاونان نهاد، جمعی از خانواده‌های شهدای گرانقدر مشهد مقدس و مسئولان استانی افتتاح شد.

علیرضا مختار پور در این مراسم با اعلام یک خبر مهم اظهار داشت: «مگر می‌شود یک فعالیت فرهنگی آن هم در حوزه کتاب و کتابخوانی صورت گیرد و رهبر انقلاب از آن بی‌خبر باشند! معظم له از دوران نوجوانی از کتابخانه آستان قدس خاطرات فراوان دارند.»

 

هدیه ویژه رهبر انقلاب به بزرگترین کتابخانه کشور +عکس

رهبر انقلاب در این یادداشت مرقوم فرموده‌اند: «اهدا به کتابخانه مرکزی امام خمینی مشهد به پاس خدمات و‌کوشش‌های کارکنان آن»

به گفته وی. در جریان افتتاح این کتابخانه گزارشی تهیه کرده و‌خدمت ایشان عرض کردم در ساخت و‌آماده‌سازی این کتابخانه همه مشارکت داشته‌اند، این گزارش‌ها در ماه‌های اخیر خدمت ایشان ارایه شد

 Ù‡Ø¯ÛŒÙ‡ ویژه رهبر انقلاب به بزرگترین کتابخانه کشور +عکس

وی ادامه داد: از ایشان استدعا کردم با یک هدیه این افتتاح را داشته باشیم و معظم‌له روز گذشته یک جلد کلام‌الله مجید را به عنوان هدیه به این کتابخانه اعطا فرمودند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار