تابناک / مکان؛ اینجا استادیوم سردار جنگل رشت است. زمان؛ برگزاری دیدار داماش گیلانیان با سایپا در مرحله نیمه نهایی جام حذفی و این هایی که می بینید عاشقان داماش هستند. عاشقانی که دیوانه داماشند.
کد خبر: ۷۰۹۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶ 30 January 2019

 

 

داماشی که در سختی روزگار به لیگ 2 سقوط کرده است اما تماشاگران خود را از دست نداده است چون آنها عاشق تیمند نه لیگ برتر و لیگ یک! و البته لحظه شماری می کنند که تیم به لیگ یک برگردد و درادامه برای لیگ برتر همه نقشه هایی دارند.

 

سیامک فراهانی که خود در گذشته ای دور در داماش گیلان بازی می کرد اینروزها به همراه شاگردانش سوار بر بالن آرزوها در پی برآورده کردن خواست های این عاشقان هستند که در لیگ 2 هم تیم را رها نکرده اند. آنها می گویند دیوانگی ما ربطی به کسی ندارد هر چند که باید به این تماشاگران عاشق گفت نه دیوانه.

 

 

داماش که در لیگ 2 و در گروه الف بعد ازخوشه طلایی تیم دوم جدول است با شکست سایپا راهی دیدار پایانی جام حذفی شد و همین برای فراهانی و تیمش یعنی قهرمانی. چنین تماشاگرانی برای هر تیمی یک موهبت است. و داماش اینروزها هم به خاطر برد مسرور است و هم اینکه رویای این تماشاگران را محقق کرده است. این تماشاگران برای داماش سراسر انگیزه اند و بخشی از موفقیت های این فصل داماش را می توان دراین تماشاگران خوب جستجو کرد. تماشاگرانی که می شود به آنها عاشقان فوتبال گفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار