کد خبر: ۶۸۷۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۴ 05 December 2018

آقای روحانی اظهارات تبلیغاتی کافی است

 

تابناک / نماینده مردم لنگرود در مجلس در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر انتقال آب خزر، گفت: آقای رئیس جمهور اظهارات تبلیغاتی کافی است.

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در تذکری شفاهی ، گفت: بنده به کسانی تذکر میدهم که موافقان CFT را جزو دوستداران انقلاب ندانستند.

وی تأکید کرد: بهتر است در وهله اول نگاهی به سوابق افراد به ویژه در زمان جنگ و بحران های انقلاب کنیم و بعد چنین قضاوت هایی داشته باشیم و کسانی که امروز مدعی هستند، باید پاسخ دهند که در زمان جنگ کجا بودند؟

لاهوتی گفت: متاسفانه برخی خودشان را وفادار به نظام و دیگران را مقابل آن می دانند،در حالی که هدف همه ما تعالی انقلاب است و فقط راه ها و مسیرها متفاوت است و اگر زمانی هدف کسی تعالی انقلاب نبود، از هم گله کنیم.

وی در ادامه جلسه با انتقاد شدید از واردات برنج، اظهارداشت: در این شرایط بحران که همه کشورها ما را تهدید می کنند، واردات برنج افزایش یافته است.

نماینده مردم لنگرود خاطرنشان کرد: آقای روحانی! انتقال آب خزر چه معنایی دارد؟ این حرف فقط تبلیغاتی است و اجازه نمیدهیم بلایی که سر دریاچه ارومیه آمد، بار دیگر تکرار شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار