غلامحسین عباسی رییس بازنشسته هیات هندبال گیلان امروز در نامه ای به مریم بخشی مدیرکل ورزش وجوانان استان رسما از سمت خود استعفا کرد.
کد خبر: ۶۸۷۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۲ 04 December 2018

 

تابناک / غلامحسین عباسی رئیس هیات هندبال استان گیلان به دلیل بازنشسته بودن از سمت خود استعفاء داد.

 

غلامحسین عباسی رییس بازنشسته هیات هندبال گیلان امروز در نامه ای به مریم بخشی مدیرکل ورزش وجوانان استان رسما از سمت خود استعفا کرد.


مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: ۹ هیات ورزشی در گیلان دارای روسای بازنشسته هستند که غلامحسین عباسی رئیس هیات هندبال به عنوان اولین فرد از سمت خود استعفاء داد.


وی افزود: این استعفا روز(دوشنبه) به طور رسمی به دست ما رسیده و با توجه به قانون منع به ‌کارگیری بازنشستگان در ادارات دولتی از سوی مجلس و تائید در شورای نگهبان، در سایر موارد نیز با هماهنگی فدراسیون‌های مربوطه، سرپرست جدید برای این هیات‌ ها تعیین خواهد شد.


وی ادامه داد: هیات‌های دو و میدانی، فوتبال، شنا، شیرجه و واترپلو، روستایی و عشایری، جودو و کوارش، کشتی، ناشنوایان و تیراندازی مشمول قانون منع به‌ کارگیری بازنشستگان در استان گیلان هستند.


مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: البته دکتر جهانگیر فدایی رئیس هیات جانبازان و معلولان و حسن خسته بند رئیس هیات قایقرانی این استان جزء روسای بازنشسته نیستند و در مورد هیات فوتبال نیز نیاز به استعلام‌ های لازم از وزارت ورزش و جوانان است.


بخشی بیان کرد: درصورتی‌که مجوز ادامه کار هر یک از روسای هیات ‌های نامبرده شده از سوی فدراسیون‌ های مربوطه و وزارت ورزش ابلاغ شود، حضور این افراد در سمت‌ هایشان بلامانع است.


غلامحسین عباسی که به عنوان اولین رئیس هیات ورزشی بازنشسته در استان گیلان از هیات هندبال استعفاء داد، حدود ۲۱ ماه به عنوان رئیس هیات هندبال در استان گیلان فعالیت داشت.


فرامرز احمدی رئیس هیات دو و میدانی، قربانعلی الماس‌خاله رئیس هیات فوتبال، پرویز گلریز ارم‌ساداتی رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو، قدیر سعیدی خواه رئیس هیات روستایی و عشایری، رمضان پوریوسفی رئیس هیات جودو و کوارش، نقی هدایتی رئیس هیات کشتی، کریم لیاقت‌جو رئیس هیات ناشنوایان و باب‌الله زارع رئیس هیات تیراندازی دیگر روسای بازنشسته هیات ‌های ورزشی در گیلان هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار