کد خبر: ۶۸۶۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹ 04 December 2018

تابناک / رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تعلیق کارمند یکی از بیمارستان‌های خصوصی رشت به دلیل رفتار ناشایست با همراه یکی از بیماران خبر داد و گفت: موضوع در دست بررسی است.

به گزارش خبرنگار مهر، در چند روز گذشته انتشار یک فیلم در فضای مجازی سبب نگرانی و تشویش اذهان عمومی در استان گیلان شده است. در این فیلم همراه خانم یکی از بیماران، با کارکنان بخش حراست یکی از بیمارستان‌های خصوصی شهر رشت درگیر شده است.

انتشار این فیلم که از همان دقایق اولیه بازتاب گسترده و واکنش های مختلفی درپی داشت سبب شده که مسئولان دانشگاه‌ علوم پزشکی استان گیلان اقدامات لازم در این زمینه را انجام داده و موضوع را بررسی کنند. البته در همان ساعات اولیه وقوع درگیریری، مسئولان بیمارستان مذکور کمیته ‌ای برای بررسی این اتفاق تشکیل دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در اینباره اظهارکرد: نیروی حراست این بیمارستان‌ خصوصی، به دلیل رفتار ناشایست و درگیری با یکی از خانم‌های همراه بیمار، از کار معلق شده است.

شاهرخ یوسف زاده با اشاره به بررسی علت و عوامل بروز این حادثه از سوی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و همچنین مسئولان خود این بیمارستان، ادامه داد: دانشگاه ‌علوم پزشکی گیلان در زمینه هر گونه رفتار خارج از عرف با بیماران و همراه بیمار برخورد قاطع انجام می دهد.

یکشنبه هفته جاری یکی از کارکنان بخش حراست یکی از بیمارستان خصوصی شهر در واکنش به اعتراض شدید همراه بیمار، او را از پشت گرفت و به زمین انداخت که انتشار این فیلم سبب اعتراض شهروندان گیلانی شد.

این زن خواستار ترخیص نوزاد نارسش بوده که حدود یک ماه در این بیمارستان بستری شده است. البته به گفته رئیس بیمارستان، این نوزاد شرایط ترخیص ندارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار