کد خبر: ۶۸۶۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱ 02 December 2018

تابناک / عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به مشکلات حوزه راه و شهرسازی در استان گیلان از وزیر مربوطه انتقاد و بر رسیدگی کمیسیون عمران نسبت به این مشکلات تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اسدالله عباسی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 11 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور در مورد خرید تضمینی برگ چای، گفت: متاسفانه خرید یک کیلو برگ سبز چای هزار و 528 تومان است و یک کارگر روزانه نمی تواند صد کیلو بیشتر برداشت کند لذا این وضعیت سبب ترک باغات چای از سوی کارگران شده است بنابراین دولت باید خرید برگ تضمینی چای را به طور واقعی در نظر گیرد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: حدود 10 سال است که بسیاری از راه ها و پروژه های راهسازی در منطقه املش به صورت نیمه کاره رها شده لذا هر روز شاهد تصادفات در این منطقه هستیم از این رو کمیسیون عمران باید علت کم کاری، سهل انگاری و غفلت در راهسازی املش را بررسی و گزارشی به هیات رئیسه ارائه دهد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: در انتصاب برخی از مدیران نیز شاهد سهل انگاری از سوی وزارت راه و شهرسازی هستیم به نوعی که استان گیلان مدیرکل راه و شهرسازی ندارد از این رو مدیرکل استان تهران هفته ای یکبار برای سرکشی به استان گیلان می آید.

علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تذکر عباسی تاکید کرد: وزیر راه و شهرسازی باید به موضوعات مذکور جهت رفع مشکلات توجه کند./

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار