استاندار سابق گیلان در مراسم خداحافظی اش در البرز؛
تابناک / محمدعلی نجفی در آخرین نشست با مدیران استانداری اظهار کرد: پیش از ورود به البرز، افراد مختلف در خصوص چالش‌ها و موضوعات خاص البرز هشدارهایی دادند و بر این باور بودند که شاید در این استان شاهد بدرقه گرمی همچون گیلان نباشم اما در این مدت کوتاه قدرشناسی مردم البرز را دیدم.
کد خبر: ۶۸۱۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲ 18 November 2018

تابناک / محمدعلی نجفی در آخرین نشست با مدیران استانداری اظهار کرد: پیش از ورود به البرز، افراد مختلف در خصوص چالش‌ها و موضوعات خاص البرز هشدارهایی دادند و بر این باور بودند که شاید در این استان شاهد بدرقه گرمی همچون گیلان نباشم اما در این مدت کوتاه قدرشناسی مردم البرز را دیدم.

 

می‌توانستم با رأی دیوان عدالت اداری استاندار بمانم اما ترجیح دادم فرصت خدمت را به جوانان بدهم / طی روزهای اخیر از سوی برخی وزرا مورد عنایت قرار گرفتم ولی به فرصتی برای تصمیم گیری نیاز دارم / در این مدت کوتاه قدرشناسی مردم البرز را دیدم

 

وی افزود: برخلاف گمانه‌زنی‌ها، البرز با رنگین‌کمانی از اقوام دارای مردمی قدرشناس، فهیم و آگاه است که عنایات آن‌ها بخصوص در چند روز اخیر به بنده غیرقابل وصف است.

استاندار سابق البرز اضافه کرد: پیام‌های حضوری و غیرحضوری و لبخندهای رضایت تولیدکنندگان و مردم قدرشناس البرز برای قدردانی از پیگیری امور و مشکلاتشان از بنده، جای بسی خرسندی دارد چراکه حلاوت این خداحافظی را دوچندان می‌کند.

نجفی گفت: زمانی که مسئولیت این استان را پذیرفتم، بر این باور بودم که کاری بسیار خطیر و باری سنگین از مسئولیت را بر دوش خواهم داشت.

اساس کار در البرز را دوری از حواشی گذاشتم و این امر به روند امور توسعه زیرساخت‌های استان سرعت بخشیدوی افزود: در بدو ورود بامطالعه دقیق از شرایط استان، برنامه خود را اعلام کردم و بر این باور بودم که باید زیرساخت‌های البرز را تقویت کرد و شاید درگذشته مجالی برای این امر نبوده ولی سعی شد فرصت‌ها را ایجاد کنیم.

استاندار سابق البرز بابیان اینکه امکان بازگشت به کار در سمت استانداری به دلیل اینکه با ۳۰ سال سابقه کار بازنشست شدم را داشتم، عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود می‌توانستم پیگیری لازم را برای امکان ادامه فعالیت خود داشته باشم و این امر نیز محقق می‌شد ولی ترجیح دادم فرصت خدمت را به جوانان بدهم و از فرصت رأی دیوان استفاده نکردم.

نجفی گفت: اساس کار در البرز را دوری از حواشی گذاشتم و این امر به روند امور توسعه زیرساخت‌های استان سرعت بخشید، تکیه به جاه، مقام، مال و ثروت ندارم ولی نیازمند محبت و دلگرمی مردم هستم و این امر را سرمایه و هدیه الهی برای خود می‌دانم.

استاندار البرز گفت: همواره از قرابت و ارتباطاتم با مدیران بالادستی برای رشد و توسعه استان بهره بردم، اکنون نیز برای بازگشت به کار شرایط فراهم است و طی روزهای اخیر از سوی برخی وزرا موردعنایت قرار گرفتم ولی به فرصتی برای تصمیم‌گیری نیاز دارم.

نجفی ادامه داد: اکنون شرایطی فراهم‌شده که استان البرز تنها چالش‌های کاری دارد و بیشتر حاشیه‌ها کنار رفته و مدیران کمر همت را برای رشد استان بسته‌اند.

برای سرپرست استانداری البرز که یکی از معاونان لایق در پست سیاسی، امنیتی و اجتماعی محسوب می شود نیز آرزوی توفیق دارموی گفت: در بحث خانواده شهدا دیدارهایی که صورت گرفت قوت قلب و فرصتی مغتنم برای من بود، همچنین البرز دارای شرایط خاص و ویژه‌ای است ازاین‌رو همچنان برای این استان نگرانم و امید دارم که تمامی طرح‌ها و پروژه‌ها ازاین‌پس نیز با سرعت پیگیری شوند.

استاندار سابق البرز بابیان اینکه معاونان بنده برای ارتقاء در مسئولیت‌های خدمت به مردم لایق هستند، اضافه کرد: برای سرپرست استانداری البرز که یکی از معاونان لایق در پست سیاسی، امنیتی و اجتماعی محسوب می شود نیز آرزوی توفیق داشته و امید است که سایر مدیران نیز طی تعاملی سازنده با وی مسیر رشد و توسعه استان را باقدرت ادامه دهند.

وی گفت: بر این باور هستم که در سمت استانداری با توجه به عنایات مردم و حس توجه همکارانم، عاقبت‌به‌خیر شدم و اکنون با آرامش سکان هدایت استان را به مدیر بعدی می‌سپارم.

منبع: مهر
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
حالا رفتار نجفی را مقایسه کنید با تاج در فدراسیون فوتبال ، اولی چه با گذشت از مقام خود جدا میشود و دومی با چنگ و دندان به آن چسبیده ، انگار مایملک شخصی اش است ، تفاوت از کجا تا کجا است ....
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار