کد خبر: ۶۶۶۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱ 10 October 2018

محبوبیت از دست رفته سردار آزمون +عکس

 

 یک روز پس از سوم شدن در نظرسنجی برنامه نود، سردار آزمون به اردوی تیم ملی برگشت. در موضعی ضعیف‌تر از زمانی که از تیم ملی خداحافظی کرده بود.

 به نقل از  سایت نود، خداحافظی کردن از تیم ملی در دوران کی‌روش، بازگشتی نداشته است. رحمتی و جباری و کریمی، این را بهتر از هر کسی می‌دانند. هر سه نفر آن‌ها، با وجود فشار افکار عمومی توسط کی‌روش رد شدند و این بار، یک نفر که کی‌روش به بازگشتش رضایت داده، افکار عمومی هنوز او را نبخشیده‌اند. بخاطر نمایشی نه چندان موفق در جام جهانی و مهمتر از آن، اینکه به جای عذرخواهی بابت عملکردش موضعی تند و تصمیم به خداحافظی گرفت.

سردار، به تیم ملی برگشته اما این بار، اوضاع خیلی با چند سال و حتی چند ماه قبل متفاوت است. پس از خداحافظی، کسی برای سردار نامه بازگشت ننوشت و هیچ هشتگ و کمپینی، برای بازگشتش به راه نیفتاد. حتی در نظرسنجی نود درباره امید گلزنی ایران در جام ملت‌ها، قدوس و طارمی بیشتر از او رای آوردند. همه آن‌هایی که به قدوس و طارمی رای دادند، می‌دانستند آن‌ها اگر هم بازی کنند پستی غیر از مهاجم نوک خواهند داشت و بیشتر سهم گلزنی در تیم کی‌روش، متعلق به مهاجمان هدف تیم است. به یاد داشتند در جام ملت‌های قبل هم ۴ گل از ۷ گل تیم ملی را، مهاجمان نوک زدند و آزمون، هنوز هم با سبک بازی تیم کی‌روش شانس گلزنی بیشتری از همه دارد. با این حال، ترجیح دادند آرای‌شان را بیشتر از آزمون، به سبد قدوس و طارمی بریزند. دو بازیکنی که یکی از آن‌ها، خودش چند ماه است برای فرار از انگشت اتهام پرسپولیسی‌ها واسطه جمع می‌کند.

بازی دوستانه ایران و کره جنوبی پس از جام جهانی ۲۰۱۴، بازی حساسی برای آزمون بود. او پس از خط خوردن از لیست کی‌روش، قرار بود خودش را به سرمربی تیم ملی ثابت کند. کی‌روش، با تردید به آزمون نگاه می‌کرد اما روی سکوها، علی بابا محبوبیت عجیبی داشت. مجبوبیتی که در کنار نمایش عالی، او را به مهاجم هدف تیم ملی در جام ملت‌ها و جام جهانی بعد تبدیل کرد. حالا بعد از گذشت ۴ سال، اوضاع برعکس شده. کی‌روش هنوز به آزمون اعتماد دارد و تماشاگران، با تردید به کسی که قرار بود دایی جدید ایران باشد نگاه می‌کنند. کسی که انگار، مرز دنیای واقعی و مجازی را فراموش کرده بود و به جای افتخار به پوشیدن تیم ملی، بابت حضور در اردوها منت سر خوانندگان صفحه‌اش می‌گذاشت. چند ماه تا جام ملت‌ها باقی مانده و سردار، هنوز فرصت برای اثبات خودش دارد. برای اینکه دوباره، مهاجم محبوب کی‌روش و بقیه ایران باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار