تعریف و تمجیدها پس از خبر جشن تولد در شهرداری انزلی؛
تابناک / در حالیکه تحریم های ظالمانه و البته کم کاری برخی مدیران دولتی شرایط نه چندان مطلوبی را در عرصه اقتصادی رقم زده است، شهردار انزلی در تصمیمی عجیب اقدام به گرفتن جشن تولد برای پرسنل در محل شهرداری این شهر نموده است!
کد خبر: ۶۲۸۲۷۸
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱ 09 July 2018

تابناک / در حالیکه تحریم های ظالمانه و البته کم کاری برخی مدیران دولتی شرایط نه چندان مطلوبی را در عرصه اقتصادی رقم زده است، شهردار انزلی در تصمیمی عجیب اقدام به گرفتن جشن تولد برای پرسنل در محل شهرداری این شهر نموده است!

طبق آنچه در سایت شهرداری انزلی آمده است، شهردار انزلی در حرکتی عجیب، اقدام به برگزاری جشن تولد در این سازمان کرده است.

در این سایت آمده است: مراسم تولد پرسنل شهرداری بندر انزلی در نشستی صمیمی با دکتر پورقربان برگزار گردید و شهردار بندر انزلی با تقدیم هدایایی تولد پرسنلی که در ماه های خرداد و تیر بدنیا آمده اند را تبریک گفت. 

این در حالی است که تحریم های ظالمانه و البته کم کاری برخی مدیران دولتی شرایط نه چندان مطلوبی را در عرصه اقتصادی رقم زده است و اینگونه حاتم بخشی ها، آن هم در ساعات اداری، نه تنها دردی را دوا نمی کند بلکه مردم را نسبت به عملکرد برخی مدیران نگران و بی اعتماد می کنند.

پیشتر نیز برگزاری جشن تولد در بخشداری چابکسر و رحیم حیدری در فرمانداری استانه اشرفیه و همچنین برگزاری جشن تولد اسماعیل پور فرماندار وقت صومعه سرا در یک قلیان سرا حاشیه هایی به همراه داشته است و اکنون جشن تولد شهرداری انزلی را نیز باید به آن اضافه کرد.

 

پس از انتشار این خبر پورقربان از خودش و عملکردش گفت ؛ سخنگوی شورا هم از آقای شهردار! / برفچلانی نگفت که چرا مرد بحران در شرایط بحران اقتصادی جشن تولد گرفت!

 

پورقربان از خودش و عملکردش گفت ؛ سخنگوی شورا هم از آقای شهردار! / اما برفچلانی نگفت که چرا مرد بحران انزلی در شرایط بحران اقتصادی جشن تولد گرفته است!

 

حسن پورقربان طی گفت و گویی اظهار کرد: کاری که شهرداری و شورای اسلامی بندرانزلی در سال جاری انجام داده است که نسبت به سالهای گذشته بی نظیر بوده و در سطح استان هم برای اولین بار صورت گرفته خرید یک دستگاه ساحل روب است که روزانه می تواند ۳ونیم هکتار از ساحل را تحت پوشش خود قرار میدهد و این دستگاه علاوه بر اینکه تا عمقی از زباله ها را جمع آوری می کند بعنوان یک دستگاه گلیدر عمل کرده هم ساحل را تسطیح و خط کشی می نماید!

در ادامه این گفت و گو شهردار انزلی گفت: شهردار بندرانزلی سپس به بحث عمران شهری از زمان حضور خود بعنوان شهردار این شهر و دوره پنجم شورا اشاره کرد و گفت: بودجه شهرداری بندرانزلی در سال جاری بر اساس مصوبه شورای محترم شهر ۱۴۱ میلیارد تومان است که تا به امروز الحمدا… علی رغم شرایط نابسامان اقتصادی جامعه از نظر درآمدی نسبت به سال گذشته با افزایش ۲ برابری مواجه شدیم که امیدواریم تا پایان سال کل بودجه پیش بینی شده را بتوانیم محقق نماییم.

 

این تمام ماجرا نبود... سخنگوی شورای شهر انزلی هم به میدان آمد!

 

ابراهیم برفچالانی، سخنگوی شورای اسلامی شهر انزلی اظهار کرد: آقای دکتر پورقربان زمانی که سکان مدیریت شهری شهر بندرانزلی را بر عهده گرفتند شهرداری با مجموعه ای از بدهکاری های معوقه از جمله حقوق و مزایای پرسنل مواجه بود که خوشبختانه ایشان با تدابیر لازم توانستند علاوه بر پرداخت حقوق های معوقه پرداخت حقوق ها را به روز نمایند!

 

سخنگوی شورای شهر انزلی خاطر نشان کرد و گفت: آقای دکتر پورقربان مرد روزهای بحران هستند و مجموعه اعضای شورای شهر در این مدت ۸ ماهه از عملکرد ایشان کاملا راضی بوده و نمره قابل قبولی به ایشان می دهند.

 

اما آیا این مصاحبه و تعریف و تمجیدها از شهردار انزلی می تواند توجیه جشن تولدی باشد که چندی پیش برگزار شد!؟

سخنگوی شورا از همه چیز سخن گفت اما برفچلانی توضیح نداد که چرا مرد بحران شهرداری انزلی در شرایط بحران اقتصادی موجود در کشور جشن تولد گرفته است و آیا اساسا شهرداری محل اینگونه برنامه ها است!؟

 

 

منبع: تابناک
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۲
خب چنانچه با هزینه های حداقلی و در راستای دلگرمی بیشتر پرسنل انجام پذیرد و از ریخت و پاش پرهیز شود و در عوض با افزایش روحیه کارمندان به افزایش بهره وری کمک کند اشکالی نیست
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار