کد خبر: ۶۲۸۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸ 09 July 2018

تابناک / نماینده مردم آستارا در مجلس با اشاره به درخواست‌ها برای ترمیم کابینه گفت: ترمیم کابینه مطالبه‌ افکار عمومی است.

ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه برای برون رفت از شرایط اقتصادی ترمیم کابینه ضروری به نظر می‌رسد، اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی کشور و عملکرد ضعیف تیم اقتصادی دولت، لازم است که در این زمینه تغییری ایجاد شود.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور به دلیل بی‌برنامگی و نداشتن آینده‌نگری تیم اقتصادی دولت است، ادامه داد: یکی از اشکالات دولت این است که برنامه‌های خود را با برجام تنظیم کرد و برنامه‌ریزی برای بدعهدی دشمن و به نتیجه نرسیدن این توافق انجام نداده بود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه نمایندگان به عنوان وکلای ملت از دولت می‌خواهند که تیم اقتصادی خود را تغییر دهد، گفت: از دولت می‌خواهیم افرادی کاردان و باانگیزه را در تیم اقتصادی به کار گیرد تا بتوانند اوضاع و احوال اقتصادی کشور را از این شرایط خارج کنند.

داداشی تصریح کرد: این خواسته نمایندگان ربطی به فراکسیون خاصی ندارد و موضوعی سیاسی نیست بلکه مطالبه افکار عمومی است.

نماینده مردم آستارا در مجلس تاکید کرد: در شرایط فعلی که با تحریم‌های اقتصادی و توطئه‌های پیچیده دشمن و همچنین تشکیل اتاق جنگ اقتصادی علیه کشورمان مواجه هستیم، ضروریست دولت برنامه‌ریزی دقیق اقتصادی متناسب با شرایط موجود داشته باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار