مهرداد لاهوتی:
تابناک / سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس گفت: اگر قرار باشد بین اصولگرایان و اصلاح طلبان نسبت بگیریم، باید اذعان کرد که نسبت اصولگرایان قوی تر بوده و زمینه قدرت گرفتن آنها فراهم است.
کد خبر: ۵۶۶۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹ 14 February 2018

تابناک / سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس گفت: اگر قرار باشد بین اصولگرایان و اصلاح طلبان نسبت بگیریم، باید اذعان کرد که نسبت اصولگرایان قوی تر بوده و زمینه قدرت گرفتن آنها فراهم است.

مهرداد بائوج لاهوتی امروز با بیان اینکه در خصوص قیاس دولت دوم اصلاحات با دولت دوازدهم توسط برخی افراد و ارزیابی احتمالی مبنی بر قدرت گرفتن مجدد جریان اصولگرایی در عرصه سیاست گفت: اگر قرار باشد بین اصولگرایان و اصلاح طلبان نسبت بگیریم، باید اذعان کرد که نسبت اصولگرایانقوی تر بوده و زمینه قدرت گرفتن آنها فراهم است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در رابطه با اینکه آیا اصولگرایان یک چهره جدید برای انتخابات آتی دارند یا خیر تصریح کرد: اصولگرایان چهره جدید برای معرفی در زمان انتخابات دارند اما هم اکنون نیرویی را مطرح نمی کنند که بسوزد.
نقش موثرتر احزاب بر انتخابات آینده

وی با اشاره به اینکه به نظر می رسد اتفاق جدیدی در عرصه سیاست در حال رخ دادن است، ادامه داد: احزاب در انتخابات آتی می توانند نقش موثری‌تری در معرفی چهره ها داشته باشند؛ به عبارتی مردم فارغ از نام چهره ها به لیست امید رای دادند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در این زمینه افزود: بر این اساس باید اذعان کرد که مردم به فکر حزب اعتدال رای دادند و اگر کسی مشی حزب اعتدال را داشت، رای مردم را دریافت کرد.

بائوج لاهوتی با اشاره به اینکه تشکیل فعالیت احزاب دیگر در جریان اصولگرا مطرح است که نام های مختلف برایش می گذارند، اظهار کرد: بر این اساس افراد می توانند در حزب عضو شوند نه جریان های فکری و سیاسی که قابل تامل است؛ البته ممکن است فرد اصلاح طلب در راس حزب باشد که مورد قبول جریان اصلاح طلب و اصولگرا است.

انتخابات
ادامه مسیر قدرت سیاسی اصلاح طلبان بستگی به عملکرد دولت روحانی دارد

وی ادامه داد: باید یادآور شد که انتقال قدرت در آمریکا نیز بین دموکرات ها و جمهوری خواهان دو دوره است و این مهم نیز در کشورمان همین طور است؛ البته به نظر می رسد ادامه این مسیر بستگی به عملکرد دولت آقای روحانی هم دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید به گفتمانی که آقای روحانی در ایام انتخابات داشت عمل شود زیرا مردم گفتمان را مرور می کنند؛ اگر بیش از 50 درصد گفتمان تحقق یافت، مردم می پذیرند ولی اگر خروجی و نتیجه ای نداشته باشند قطعا مردم جریان فکری مورد پسند خورد را عوض می کنند.
مردم تفکر احمدی نژاد را در زباله دان تاریخ ریختند

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا امکان تکرار شانسی که جریان اصولگرایان در پایان دولت اصلاحات با چهره ای مثل احمدی نژاد آورد وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: تفکر احمدی نژاد برای همیشه در زباله دان تاریخ رفت و مردم نیز این تفکر و رویه را در زباله دان تاریخ ریختند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
عدالت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
سلام این لاهوتی مثل اینکه یادش رفته موقع انتخابات در دوره احمدی نژاد وقتی فهمید قراره احمدی نژاد رئیس جمهور شود همان شب برای مسئولین شهرستان فاکس کرد که طرفدار احمدی نژاد هست و ازطرفداری موسوی انصراف داده هر طرف باد بیاد همان طرف باد میدهد خودش هم باید زباله دان تاربخ برود دیر و زود داره مطمئنا سوخت و سوز نداره.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار