کد خبر: ۵۵۰۹۵۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳ 12 January 2018

تابناک / هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری ۵ دیدار به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال در حالی امروز با برگزاری 5 بازی به پایان می رسد که پرسپولیس مهمان مشکی پوشان دیار خراسان است و استقلال هم به مصاف نارنجی پوشان سایپا می رود.


مشکی پوشان خراسان - پرسپولیس؛ ساعت 14:30

سرخپوشان پایتخت هفته گذشته برابر نفت نوین تهران در ورزشگاه خالی از تماشاگر با تساوی بدون گل متوقف شدند.

آنها با وجود تساوی برابر نفت نوین تهران همچنان با 41 امتیاز در صدر جدول قرار دارند و با تیم دوم اختلاف 9 امتیازی دارند.

برانکو سرمربی پرسپولیس معتقد است که سه پنالتی به سود تیمش در بازی با نفت تهران گرفته نشد اما رئیس کمیته داوران چنین اعتقادی ندارد و بیان کرد که صحنه پنالتی در این بازی رخ نداده است.

مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس هم چند روز پیش به باشگاه الغرافه قطر پیوست تا در لیگ ستارگان قطر فوتبال خود را ادامه بدهد.

البته طارمی برای بازی در لیگ ستارگان قطر باید مبلغ 2/5 میلیارد تومان برای صدور رضایت نامه اش به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند تا مجوز بازی دریافت کند.

به هر حال پرسپولیس فقط علیپور و منشا را در خط حمله خود دارد و به علت محرومیت نمی تواند بازیکنی را به جای طارمی به خدمت بگیرد.

محسن مسلمان هافبک بازی ساز پرسپولیس به همراه شجاع خلیل زاده به علت محرومیت نمی توانند تیم خود را در این بازی همراهی کنند.

سید جلال حسینی، سیامک نعمتی و محمد انصاری مصدومان پرسپولیس هستند اما آنها مشکلی برای همراهی تیم خود برابر مشکی پوشان را ندارند.

در آن سوی میدان،تیم مشکی پوشان خراسان در وضعیت بحرانی به سر می برند و با 13 امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد.

شاگردان عنایتی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کنند و با برتری برابر سرخپوشان پایتخت جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشند اما کار سختی برابر صدرنشین لیگ برتر دارند.

تیم سیاه جامگان در این بازی مصدوم و محروم ندارد و با همه بازیکنان خود به مصاف پرسپولیس می رود.

تقابل برانکو و عنایتی دو مربی پرسپولیسی و استقلالی در این بازی جذاب و دیدنی است.
گسترش فولاد - فولاد خوزستان؛ ساعت 14:30

تیم فوتبال گسترش فولاد با هدایت فیروز کریمی توانسته تا به هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر 8 برد ،2 مساوی،8 باخت ،21 گل خورده و 17 گل زده را در کارنامه به ثبت برساند.

بازیکنان تیم فوتبال گسترش با کسب 26 امتیاز جایگاه هشتم جدول رقابت ها را تا به اینجا بدست آورده اند.

شاگردان فیروز کریمی در دیدار هفته هجدهم لیگ برتر موفق شدند با نتیجه 2 بر یک سپید رود رشت را شکست دهند. به همین منظور گسترشی ها در صدد هستند تا در دیدار مقابل فولاد خورستان 3 امتیاز دیگر را کسب کنند تا به روند برد های خود ادامه دهند.

تیم فوتبال گسترش فولاد در صورت پیروز مقابل فولاد و کسب 3 امتیاز می تواند جایگاه خود را تا چند پله در جدول افزایش دهد.

در آن سوی میدان شاگردان پورموسوی تا به اینجای رقابت ها توانستند 8 برد ،8 مساوی،2 باخت،21 گل زده و 15 گل خورده را ثبت کنند.

تیم فوتبال فولاد با هدایت پورموسوی تا هفته هجدهم رقابت ها موفق شده با کسب 32 امتیاز رده دوم را بدست آورد.

بازیکنان تیم فوتبال فولاد در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال با تیم سیاه جامگان به نتیجه یک بر یک رضایت دادند و به این ترتیب فولادی ها در صدد هستند تا با برد و کسب 3 امتیاز مقابل گسترش فولاد جایگاه خود را رده دوم تثبیت کنند.
سپاهان - ذوب آهن؛ ساعت 15

تیم فوتبال سپاهان با هدایت کرانچار توانسته تا هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر 4 برد ،8 مساوی،6 باخت،19 گل زده و 20 گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند.

شاگردان کرانچار همچنین تا به اینجای رقابت ها موفق شدند با کسب 20 امتیاز رده دوازدهم جدول را بدست آورند.

بازیکنان تیم فوتبال سپاهان در هفته هجدهم با تیم رده سوم جدول یعنی پارس جنوبی جم به تساوی صفر بر صفر رضایت دادند.

سپاهانی ها به دنبال این هستند تا با کسب 3 امتیاز مقابل تیم ذوب آهن در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر تا چند پله جایگاه خود را در جدول ارتقا دهند.

در آن طرف نیز شاگردان قلعه نویی با 26 امتیاز در رده هفتم جدول رقابت های لیگ برتر قرار دارند.

تیم فوتبال ذوب آهن تا به اینجای رقابت ها توانسته 6 برد ،8 مساوی،4 باخت ،24 گل زده و 20 گل خورده را در کارنامه ثبت کند.

ذوبی ها با بردی که در هفته هجدهم مسابقات مقابل پیکان با نتیجه 2 بر یک بدست آوردند به دنبال این هستند تا در هفته نوزدهم نیز مقابل سپاهانی ها 3 امتیاز را کسب تا چند پله به بالای جدول صعود کنند.
استقلال تهران - سایپا؛ ساعت 16:35

تیم فوتبال استقلال با هدایت وینفرد شفر سرمربی آلمانی توانسته تا هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر 7 برد ،6 مساوی،5 باخت،18 گل زده و 9 گل خورده را به ثبت برساند.

شاگردان شفر تا به اینجای رقابت ها موفق شدند با 27 امتیاز در رده چهارم جدول قرار بگیرند.

استقلالی ها در دیدار هفته هجدهم مقابل تراکتورسازی به نتیجه صفر، صفر رضایت دادند و بدون شک آبی پوشان پایتخت در دیدار مقابل شاگردان دایی به دنبال کسب 3امتیاز برای ارتقای جایگاه خود در جدول هستند.

سرور جپاروف تنها بازیکنی است که به دلیل محرومیت نمی تواند آبی پوشان را در دیدار مقابل سایپا همراهی کند.

تیم فوتبال سایپا با هدایت علی دایی توانسته تا به اینجای رقابت ها 7 برد ،6 مساوی،5 باخت ،19 گل زده و 24 گل خورده را کسب کند.

شاگردان دایی همچنین رده ششم جدول رقابت ها را با کسب 27 امتیاز از آن خود کردند.

تیم فوتبال سایپا با وجود مشکلات مالی اما موفق شد در دیدار هفته هجدهم مقابل استقلال خوزستان به برتری 3 بر 2 برسد و به همین علت سایپایی ها به دنبال این هستند تا با کسب 3 امتیاز دیگر در بازی مقابل استقلال و شکست شاگردان شفر جایگاه خود را در جدول تا چند پله ارتقاء دهند.

البته ایوب کلانتری، کنعانی زادگان، اخباری، بائوج و ماهینی بازیکنان سایپا هستند که نمی توانند در دیدار مقابل استقلال به دلیل مصدومیت تیمشان را همراهی کنند و این تیم غایبان بسیاری در این دیدار دارد.

از طرفی دانشگر با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت و در صورت صلاحدید دایی می تواند در برابر آبی پوشان به میدان برود.
صنعت نفت آبادان - پارس جنوبی جم؛ ساعت 17

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با هدایت فراز کمالوند توانسته تا هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر 7 برد ،3 مساوی،8 باخت،19 گل زده و 22 گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند.

شاگردان کمالوند با کسب 24 امتیاز رده نهم جدول را بدست آوردند.

بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با باخت در هفته هجدهم مقابل تیم پدیده با نتیجه یک بر صفر به دنبال جبران شکست و کسب 3 امتیاز مقابل پارس جنوبی جم هستند.

تیم صنعت نفت آبادان در صورت کسب 3 امتیاز می تواند تا چند پله جایگاه خود را در جدول ارتقاء دهد.

کرار جاسم هافبک عراقی و تاثیر گذار تیم نفت آبادان غایب احتمالی این تیم در دیدار با پارس جنوبی سوم جدولی خواهد بود.

در آن طرف تیم فوتبال پارس جنوبی جم با هدایت تارتار توانسته تا هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر 8 برد ،7 مساوی،3 باخت ،24 گل زده و 14 گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند.

شاگردان تار تار موفق شدند تا به اینجای رقابت ها 31 امتیاز را کسب کنند و در رده سوم جدول قرار بگیرند.

بازیکنان تیم فوتبال پارس جنوبی جم در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر برابر سپاهان به نتیجه صفر، صفر رضایت دادند. شاگردان تار تار به دنبال کسب 3 امتیاز مقابل صنعت نفت آبادان هستند تا به این ترتیب جایگاه خود را ارتقاء دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار