تابناک / طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری، رئیس ستاد کشوری دکتر حسن روحانی، مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی بعنوان رئیس ستادهای مردمی دکتر حسن روحانی در استان گیلان منصوب گردید.
کد خبر: ۴۱۸۱۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۵ 04 May 2017
تابناک / طی حکمی از سوی  محمد شریعتمداری، رئیس ستاد کشوری دکتر حسن روحانی، مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی بعنوان رئیس ستادهای مردمی دکتر حسن روحانی در استان گیلان منصوب گردید.

متن حکم شریعتمداری بدین شرح است:

بسمه تعالی


جناب آقای غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی؛


در آستانه خلق حماسه پرشور مردم قهرمان ایران اسلامی و برگزاری انتخاباتی آزاد،سالم و قانون مدار به موجب حکم شماره ۱۰۸/رح مورخ ۱۳۹۶/۲/۲ ستاد انتخاباتی دوره دوازدهم ریاست جمهوری حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی تشکیل گردید و حسب نظر ایشان وظیفه اصلی خود را زمینه سازی و استقبال از حضور اثر بخش همه ایرانیان در صحنه سرنوشت ساز انتخابات در چارچوب قانون،رعایت حقوق شهروندی،دسترسی به اطلاعات درست و حراست از فضای اخلاقی و کرامت انسانی در رقابتهای انتخاباتی با بهره گیری از اندیشه و ابتکار جوانان و فرهیختگان از همه گروه های اجتماعی می داند.


در راستای تحقق این اهداف،بدینوسیله جنابعالی به سمت رئیس ستادهای مردمی جناب آقای دکتر حسن روحانی در استان گیلان منصوب می گردید.
امید است با استعانت از درگاه الهی و به کارگیری تمام توان و بهره مندی از همکاران مجرب و شایسته و موج عظیم نیروهای داوطلب در انجام این وظیفه خطیر موفق باشید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار