کد خبر: ۱۱۱۲۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۱ 29 June 2023

به گزارش تابناک گیلان حسین ابراهیمی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به سفر اخیر مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی به گیلان اظهار کرد: با دستور مدیرعامل سازمان مقرر شد تا در شهرهای شفت و خمام در قالب سطح بندی خدمات سازمان، درمانگاه تأمین اجتماعی راه اندازی شود

وی با اشاره به تعیین تکلیف درمانگاه راه شده منجیل، افزود: بازسازی و راه اندازی درمانگاه منجیل با دستور مدیرعامل تأمین اجتماعی در دستور کار قرار گرفت.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان گیلان، توسعه و ارتقا خدمات در سطح شهر رشت به ویژه بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) را مهمترین مصوبات سفر مدیر عامل سازمان برشمرد و بیان کرد: اجرای پروژه اورژانس و آنژیوگرافی در محوطه بیمارستان، افزایش تعداد تخت های فعال بیمارستان از ۲۰۰ تخت به ۳۰۰ تخت، احداث درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) در دستور کار قرار گرفت.

ابراهیمی ادامه داد: احداث مجموعه فرهنگی، رفاهی و ورزشی در محوطه بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص)، لحاظ نمودن تعداد نیروهای مدنظر به ازای توسعه تشکیلات فعلی بیمارستان به ۲۰۷ تخت که تاکنون انجام نشده بود و صدور مجوز خرید دستگاه های فیکو، ستون آرتروسکوپی، C-ARM دیجیتال، ماشین بیهوشی و دستگاه همودیالیز بخشی از مصوبات سفر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به گیلان بودا است.

وی با اشاره به مصوبه سفر مدیر عامل سازمان برای شهرستان تالش، افزود: ایجاد ۲ ردیف پزشک متخصص عام در تشکیلات مرکز درمانی، ایجاد یک ردیف دندانپزشک شیفت عصر برای مرکز درمانی و صدور مجوز خرید دستگاه اکوکاردیوگرافی برای مرکز درمانی تالش بخشی از دستاوردهای سفر مدیرعامل تأمین اجتماعی کشور بوده است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان گیلان. اضافه کرد: ایجاد دو ردیف پزشک متخصص عام در تشکیلات مرکز و ایجاد یک ردیف دندانپزشک شیفت عصر در تشکیلات مرکز و تسریع در تخصیص اعتبار تعمیرات اساسی جداگانه برای این مرکز به منظور بازسازی طبقه اول و دوم برای شهرستان فومن مصوب شده است.

ابراهیمی با اشاره به بیمارستان تازه تأسیس شهید املاکی کومله، بیان کرد: صدور مجوز خرید و تخصیص اعتبار تجهیزات چشم پزشکی، ارتوپدی و اورولوژی برای بیمارستان شهید املاکی، بررسی نواقص تجهیزات پزشکی توسط شرکت خانه سازی، دستور جذب پزشک متخصص داخلی و تخصیص اعتبار به منظور جذب و نگهداشت پزشکان متخصص بیمارستان شهید املاکی کومله سفر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به لنگرود است.

وی ادامه داد: از مصوبات دیگر سفر مدیر عامل دستور در تسریع خرید زمین و ساخت درمانگاه در شهرستان صومعه سرا است

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار