فرمانده انتظامی گیلان از شناسایی و انهدام بیش از هزار و ۴۰۰ شبکه جعل و کلاهبرداری خبر داد و گفت: ۹۵۲ نفر متخلف در این حوزه دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۰۰۱۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹ 15 October 2021

سردار عزیزالله ملکی ظهر امروز در سخنرانی‌ پیش از خطبه‌های نماز جمعه در مصلی رشت، پلیس قوی و مقتدر را یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب از ناجا برشمرد و اظهار داشت: پلیس هوشمند به عنوان یکی از اولویت‌های ناجا در طول دو سال گذشته مورد توجه بوده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به تاثیرگذاری پلیس هوشمند در ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان خاطرنشان کرد: امروز شاهد ارتقاء این هوشمندی در بدنه نیروی انتظامی هستیم و مجموعه نیروی انتظامی همواره در تلاش است تا خدمت بی‌منتی را به مردم عزیز کشورمان ارائه دهد.

سردار ملکی انقلابی بودن و عملکرد جهادی را یکی دیگر از ویژگی‌های نیروی انتظامی برشمرد و افزود: برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی نیز یکی از اولویت‌های ناجا و مطالبات مردم ولایتمدار گیلان از نیروی انتظامی به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اقدامات متعدد انجام شده توسط رده‌های مختلف ناجا برای به خدمت مردم تصریح کرد: برخورد قاطع با احتکارگران لوازم بهداشتی، ضدعفونی معابر و اقدام در حوزه طرح‌ محدودیت‌های ترافیکی از جمله اقدامات نیروی انتظامی در دوران شیوع کرونا بوده که در جهت قطع زنجیره کرونا موثر بود.

سردار ملکی از کاهش 25 درصدی تصادفات و کاهش 18 درصدی مصدومان ناشی از تصادفات در سطح استان خبر داد و گفت: بازدید از 100 هزار واحد صنفی استان، پلمپ 2 هزار واحد صنفی متخلف توسط پلیس در دوران کرونا، اِعمال قانون حدود 500 هزار خودرو به علت عدم توجه به ممنوعیت‌های تردد کرونایی جزو دیگر اقدامات انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه بیش از هزار و 400 شبکه جعل و کلاهبرداری در طول 7 ماه گذشته در سطح استان گیلان شناسایی و منهدم شد خاطرنشان کرد: 952 نفر متخلف در این حوزه توسط پلیس دستگیر شدند.

سردار ملکی با اشاره به اجرای 357 طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر در سطح استان ابراز داشت: در این راستا با افزایش 13 درصدی انهدام و دستگیری شبکه‌های توزیع مواد مخدر مواجه بودیم و 500 نفر توسط پلیس دستگیر شدند و 2 تُن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر هم در طول 7 ماه گذشته کشف شد.

وی برخورد قاطع با پدیده قاچاق را جزو دیگر اقدامات و اولویت‌های نیروی انتظامی برشمرد و عنوان داشت: افزایش 60 درصدی کشفیات کالای قاچاق و همچنین افزایش 27 درصدی کشف سلاح غیرمجاز را در طول 7 ماه گذشته در سطح استان گیلان شاهد بودیم.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه هزار و 670 مورد از تماس‌های تلفنی با سامانه 110 پلیس در طول 7 ماه گذشته منجر به عملیات شده است ابراز داشت: مصالحه بیش از 5 هزار پرونده در کلانتری‌های استان از دیگر اقدامات در طول امسال بوده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار